گروه: : / * / وبگردی
تاریخ: ۱۰:۳۵ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
«لئوناردو دیکاپریو» تهیه کننده جدیدترین نسخه سینمایی رابین هوود

فیلم سینمایی "رابین هوود" که به عنوان نسخه‌ای مدرن از این داستان جذاب محسوب می‌شود اکران بین المللی خود در سینماهای هالیوود را از امروز آغاز کرده است.

 

فیلم سینمایی |رابین هود” محصول سال ۲۰۱۸ در ژانر ماجراجویانه است که برداشت جدیدی از داستان قدیمی رابین هود را روایت میکند. رابین هود و دوستانش همچنان به دنبال رفاه جامعه و عدالت هستند.

فیلم سینمایی “رابین هوود” به کارگردانی “اوتو بترست” اکران بین المللی خود را از ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۸ در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

“جابی هارولد”، “پیتر کرگ” و “دیوید جیمز کلی” نگارش فیلمنامه رابین هوود را بر پایه داستان معروف و افسانه ای رابین هوود راهزن جنگل شروود نوشته اند.

تارون اگرتون در نقش رابین هود، جیمی فاکس در نقش جان کوچولو، ایو هوسان در نقش بانو ماریان، جیمی درنان در نقش ویل اسکارلت، بن مندلسون در نقش کلانتر ناتینگهام، تیم مینچین در نقش فریار تاک، جاش هردمن در نقش رایتس و بیورن بنگتسون در نقش تایدان بازیگرانی هستند که در فیلم رابین هوود به ایفای نقش پرداخته اند.

از نکات جالب این فیلم می‌توان به تهیه کنندگی “لئوناردو دیکاپریو” اشاره کرد. وی به همراه جنیفر دیویسون، جابی هارولد و توری تانل ساخت این فیلم را عهده دار بوده اند.

پاسخی بگذارید