تاریخ: 23:10 :: 2022/12/26
می‌خواهیم هم در بخش قهرمانی هم فرهنگی حضور قدرتمندی در بازی‌های آسیایی داشته باشیم

رییس کمیته ملی المپیک با تاکید به تمرکز بر رشته‌های مدال‌آور اعزامی به بازیهای آسیایی هانگژو اظهار داشت: با اعزام کاروان کوچکتر اما کیفی به هانگژو، نتایج بهتری را کسب کنیم.

محمود خسروی وفا در نشست ستاد عالی بازی‌های آسیایی هانگژو با حضور  حمید سجادی با بیان اینکه در مسابقات پیش‌رو باید نتایج دوره گذشته را حفظ و ارتقا دهیم خاطرنشان ساخت: فدراسیون‌های شرکت کننده باید بسیج شوند تا بتوانیم جایگاه کشورمان را در این رویداد مهم ارتقا دهیم.

وی با تاکید بر حضور قدرتمند در بازی‌های آسیایی هانگژو افزود: وزارت ورزش و‌جوانان، کمیته ملی المپیک، پارالمپیک و فدراسیون‌ها باید با یک هدف مشترک و یک نقشه راه مسیر رسیدن به بهترین نتیجه را طی کنند.

خسروی‌وفا ادامه داد: در بحث فرهنگی باید بتوانیم با فاکتور مشترک و مسیر مشخص قدم برداریم تا هم در بخش قهرمانی و فرهنگی بتوانیم حضوری قدرتمند در بازی‌های آسیایی داشته باشیم.

رییس کمیته ملی المپیک در بخش دیگری از صحبت‌هایش فراهم‌سازی تسهیلات مالی برای ورزشکاران در اردو را بسیار مهم دانست و گفت: باید تلاش کنیم با حذف دغدغه‌ها و مشغله‌های فکری ملی پوشان در اردو، شرایط مناسب‌تری روانی را برای آنها در این رویداد مهیا کنیم.

خسروی‌وفا همچنین در این نشست با تاکید بر حمایت ویژه از ظرفیت بانوان اظهار داشت: باید برای سهم بانوان از بازی‌های آسیایی نگاه ویژه‌ای داشته باشیم و برای اعزام آنها نسبت به آقایان سهم بیشتری در نظر بگیریم.

دیدگاه ها بسته شده اند.