کارشناسی دیدار فینال
تاریخ: ۱۲:۲۹ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
مقصران شکست پرسپولیس از نگاه یک پیشکسوت

بهنام ابوالقاسم‌پور درباره بازی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا که با شکست شاگردان برانکو همراه بود، اظهار داشت: به نظرم توان پرسپولیس در همین حد بود.

بهنام ابوالقاسم‌پور درباره بازی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا که با شکست شاگردان برانکو همراه بود، اظهار داشت: به نظرم توان پرسپولیسدر همین حد بود. بازیکنان کاشیما از ضعف مصلح در سمت چپ خط دفاعی نهایت استفاده را بردند و هر دو گل خود را هم از همانجا زدند.

وی افزود: به نظرم خط دفاعی پرسپولیس هم عملکرد خوبی نداشته و مدافعان این تیم یارگیری خوبی انجام ندادند، علاوه بر این بازیکنان به شدت عصبی بودند و همین عصبانیت کار دست آنها داد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تعویض امید عالیشاه و عملکرد ضعیف این بازیکن گفت: عالیشاه خیلی بد بازی کرد و زمانی که به زمین آمد اصلا تفکرات برانکو و انتظارات را برآورده نکرد. او باید بیشتر کار کند تا خود را به شرایط برگرداند.

ابوالقاسم‌پور در پایان خاطر نشان کرد: پرسپولیس روز‌های سختی را سپری کرده و به نظرم هنوز هم امید برای بازگشت در بازی روز شنبه در تهران داریم. به نظرم پرسپولیس هنوز هم شانس دارد و اگر اول بازی بتوانیم به کاشیما گل بزنیم فکر کنم بشود کاری انجام داد.