افشاگری کانال ترکیه ای:
تاریخ: ۱۱:۲۳ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
حمله آردا توران با سلاح گرم به خواننده پاپ

تلویزیون «کانال د» ترکیه در گزارشی ویژه پرونده حمله آردا توران ستاره تیم باشاک شهیر به خواننده معروف ترکیه ای را بررسی کرد.

وز گذشته فیلمی از آردا توران منتشر شد که نشان می داد او در یک مکانی شبیه به هتل حضور یافته و با برکای خواننده پاپ ترکیه ای درگیر شده است؛ درگیری که به شکستن بینی این خواننده منجر شد. شبکه های تلویزیونی ترکیه ای فیلم دوربین مخفی مکانی که توران در آن حضور داشت را منتشر کرده اند که نشان می دهد آردا ابتدا وارد می شود و سپس یک شی مانند اسلحه را به روی مبل پرتاب می کند و سپس با کسی صحبت می کند.

 

البته ستاره سابق اتلتیکو مادرید این موضوع را تاحدی تکذیب کرد و در اینستاگرام هم نوشت که چنین چیزهایی باعث افتخار و مباهات او نیستند.

 

گزارش هایی منتشر شده که نشان می دهد آردا توران قصد داشت با همسر برکای خواننده پاپ ترکیه ای صحبت کند اما برکای پیش از آن که بینی اش توسط توران شکسته شود، همسرش را راهی خانه کرده بود.

 

البته هافبک تیم بارسلونا که به صورت قرضی در باشاک شهیر ترکیه حضور دارد، این خبر را تکذیب کرد و گفت این تمام داستان نبوده است.

 

همچنین رسانه های ترکیه ای نوشتند که این اتفاق در یک نایت کلاب در منطقه امیرخان رخ داده و همچنین آردا توران پس از این اتفاق توسط پلیس دستگیر شده بود.

 

این بازیکن معروف ترکیه ای پیش تر در بازی با سیوااسپور با کمک داور درگیر شد و به او ضربه زد و همین موضوع محرومیت ۱۶ جلسه ای را برایش در پی داشت؛ محرومیتی که سپس به ۱۰ جلسه تقلیل یافت.

 

 

 

برچسب ها: