با فروش نزدیک به ۶۰۰ میلیون دلار
تاریخ: ۱۱:۲۸ :: ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
«اسپایدرمن» فاتح گیشه‌ سینمای جهان شد

فیلم «اسپایدر من: دور از خانه» با افتتاحیه ۱۸۵ میلیون دلاری در آمریکا و فروش نزدیک به ۶۰۰ میلیون دلار در سطح جهان، فاتح بزرگ گیشه‌ها شد.

فیلم ابرقهرمانی «اسپایدرمن: دور از خانه» در ۶ روزی که از افتتاحیه‌اش می‌گذرد و در تعطیلاتی که با روز استقلال آمریکا همراه بود، موفق شد تا ۱۸۵.۱ میلیون دلار در باکس آفیس داخلی آمریکا فروش کند.

از این فروش که از نمایش در ۴۶۳۴ سالن سینما به دست آمد، تنها ۹۳.۶ میلیون دلار مربوط به روز چهارم ژوئیه (پنجشنبه ۱۳ تیر) که روز استقلال آمریکاست، بود. این فیلم با محاسبه فروشش در بازار بین‌المللی در مجموع ۵۸۰.۱ میلیون دلار در سطح جهان فروش کرده است. این در حالی است که مردم چین، ژاپن و هنگ‌کنگ زودتر به تماشای آن نشستند و فروش فیلم در چین به تنهایی تاکنون ۱۶۷.۴ میلیون دلار بوده است.

به این ترتیب «اسپایدر من: دور از خانه» محصول جدید کمپانی سونی و مارول، صدر باکس آفیس را تصاحب کرد و موفق شد تا رکورد بیشترین فروش افتتاحیه را که پیش از این در اختیار «انتقام جویان: پایان بازی» بود، از آن خود کند.

«مرد عنکبوتی» جدید به کارگردانی جان واتس و نویسندگی کریس مک کنا و اریک سامرز ادامه‌ای بر فیلم سینمایی «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» محصول ۲۰۱۷ است. تام هالند، ساموئل ال. جکسون، کوبی اسمالدرز، زندیا، جان فاورو، مریسا تومی، و جیک جیلنهال بازیگران فیلم هستند.