تاریخ: ۱۱:۵۳ :: ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
افشاگری پیشکسوت محبوب از نقش دلالان برای حضور کالدرون در پرسپولیس

سپهر حیدری معتقد است که حضور بیش از حد دلال ها اطراف باشگاه پرسپولیس و شیطنت آنها، این تیم را از انتخاب یک گزینه خیلی خوب محروم کرد.

سپهر حیدری بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره ارزیابی اش از انتخابگابریل کالدرون آرژانتینی به عنوان گزینه اصلی سرمربیگری پرسپولیس و حضور او در تهران بیان کرد:

با حمایتی که هواداران از پرسپولیس دارند همیشه به این تیم امیدوار هستم اما نکته اصلی این است روند انتخاب سرمربی خسته کننده و زمانبر شد.

او ادامه داد:

کالدرون مربی بزرگی است اما در هفت سال اخیر خوب نتیجه نگرفته و از بیشتر تیم هایی که در آن فعالیت کرده اخراج شده است. فکر می کنم حضور بیش از حد دلال ها اطراف باشگاه پرسپولیس و شیطنت آنها، این تیم را از انتخاب یک گزینه خیلی خوب محروم کرد. اکنون همه باید دلمان فقط به این خوش باشد که به هر حال یک نفر سرمربی پرسپولیس شد اما برای تیم بزرگی مانند پرسپولیس این موضوع زیاد جالب نیست.

کاپیتان اسبق پرسپولیس درباره اینکه به نظر می رسد گابریل کالدرون با نام بردن از پرسپولیس به عنوان یکی از سه تیم برتر جهان، دنبال کارهای پوپولیستی و عوام فریبانه است، بیان کرد:

ما ایرانی ها آدم های باهوشی هستیم و اگر کل دنیا بخواهند خلاف واقع را مطرح کنند، می فهمیم. اظهارنظر کالدرون و مصاحبه مبالغه آمیز او نشان دهنده شیطنت دلال ها در راه ورود او به ایران است و هواداران باید باهوش باشند. او یک سال و نیم بیکار بوده و پرسپولیس، تیمی بوده است که سال پیش ضمن دبل در کسب قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی، به فینال لیگ قهرمانان رسیده است.