تاریخ: ۱۳:۱۳ :: ۱۳۹۸/۰۳/۱۸
جیمی جامپ به تیم ملی هم رسید

قصه جیمی جامپ ها نه تنها در فوتبال جهان بلکه در فوتبال ایران وارد فاز جدید اما نگران کننده ای شده است.

ماجرای جیمی جامپ ها در فوتبال ایران از روزی داغ شد که در جریان بازی‌های استقلال دوران امیر قلعه نویی، فردی که خود را به داخل زمین رسانده بود تا این شعار را به گوش همگان برساند؛ “گناه من چیست که در این فوتبال جایی ندارم! “. در مدت زمانی کوتاه با تدبیر سرمربی وقت استقلال این جیمی جامپ به عنوان یکی از تدارکاتچی ها به استقلال پیوست و هر تیمی که قلعه نویی سرمربی آن می‌شود این جیمی جامپ هم حضور دارد.

اما ماجرا به همین جا ختم نشد تا جایی که هر از گاهی سرو صدای جیمی جامپ ها حسابی حواشی فوتبال ایران را به خود اختصاص داد. درست مثل فینال جام حذفی در فولادآرنا اهواز که این دفعه رکورد خارق العاده ای از خود برجا گذاشت و پنج جیمی جامپ در طول بازی پرسپولیس با داماش خود را به زمین رساندند تا حسابی برحواشی این بازی عجیب بیافزایند.

اما جالب است بدانید که قصه این روزهای جیمی جامپ ها از رده باشگاهی به رده ملی هم رسیده است چون بازی ایران با سوریه در ورزشگاه آزادی هم با ماجراهایی از سوی جیمی جامپهای ایرانی روبرو بود که برای لحظاتی نگاه تمام ماموران و یگان‌های حراستی را متوجه خود کرد. مسلماً رویه‌ای که در این هفته‌ها از جیمی جامپ ها در فوتبال ملی و باشگاهی ایران مشاهده شد می‌تواند زنگ خطری باشد برای مسئولان تا هرچه زودتر راهکارهای لازم برای مدیریت این حاشیه‌ها را بیاندیشند.

 

 

منبع: ورزش سه