تاریخ: ۱۱:۱۰ :: ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
فاطمه معتمدآریا دوباره سیبل اصولگرایان شد

هیات مدیره انجمن صنفی بازیگران سینما در نخستین جلسه رسمی خود، فاطمه معتمد آریا را به عنوان رئیس انجمن انتخاب کرد. انتخاب معتمدآریا به مزاج برخی رسانه های اصولگرا خوش نیامد و از این کار انتقاد کردند.

هیات مدیره انجمن صنفی بازیگران سینما در نخستین جلسه رسمی خود، فاطمه معتمد آریا را به عنوان رئیس، آتیلا پسیانی به عنوان نایب رئیس،علی دهکردی به عنوان دبیر و فریبا کوثری را به عنوان خزانه دار انجمن انتخاب کرد. انتخاب معتمدآریا به مزاج برخی رسانه‌های اصولگرا خوش نیامد و از این کار انتقاد کردند.

2048378_139

روزنامه کیهان در یادداشت امروز خود نوشت:

«بازیگری که مدعی بود چهل سال است که تلاش شده تا متوقف شود، این بار رئیس ‌صنف بازیگران خانه سینما شد! معتمدآریا که طی چهل سال گذشته هم در سینما و هم در برخی سریال‌های صداوسیما نقش‌آفرینی کرده، از جشنواره‌های دولتی جایزه گرفته و با بودجه نهادهای نظامی و حاکمیتی به سفر خارجی رفته است و در هر دو جشنواره فیلم و تئاتر فجر در چهل‌سالگی انقلاب، تقدیر شد، گفته بود که طی این چهل سال تلاش شده تا متوقفش کنند.»

باشگاه خبرنگاران جوان هم با انتشار توئیت‌های برخی از کاربران به انتخاب معتمدآریا به عنوان رئیس هییت مدیره (انجمن صنفی بازیگران سینما)، واکنش نشان داد.

2048502_211