سردار سلیمانی:
تاریخ: ۱۴:۵۵ :: ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
آقای ترامپ قمارباز! از آنچه فکر می‌کنید به شما نزدیک‌تریم

فرمانده سپاه قدس خطاب به مقامات آمریکا گفت: از آن چه فکر کنید به شما نزدیکتریم، یادتان باشد طرف حساب شما من هستم و نیروی سپاه قدس، نه تمام نیروهای مسلح، شما که می‌دانید توان ایران در جنگ نامتقارن چقدر است

فرمانده سپاه قدس خطاب به مقامات آمریکا گفت: از آن چه فکر کنید به شما نزدیکتریم، یادتان باشد طرف حساب شما من هستم و نیروی سپاه قدس، نه تمام نیروهای مسلح، شما که می‌دانید توان ایران در جنگ نامتقارن چقدر است.

سردار قاسم سلیمانی صبح پنجشنبه در یادواره شهدای عملیات رمضان و مرصاد، در همدان خطاب به مقامات آمریکا اظهار داشت: با ۱۱۰ هزار سرباز و هزاران دستگاه تانک و نفربر و صدها فروند هواپیمای جنگی به افغانستان حمله کردید و پس از شکست بارها از طالبان برای صلح و گفت‌وگو التماس کردید و اکنون برای ما خط و نشان می کشید؟

وی افزود: شما با ۱۶۰ هزار سرباز و چند برابر تجهیزات افغانستان به عراق حمله کردید و با وحشیانه‌ترین اتفاقات در این کشور مواجه شدید و حالا ملت ایران را تهدید می کنید؟

فرمانده سپاه قدس تاکید کرد: در جنگ ۳۳ روزه با رژیم منحوس اسراییل که همانند وزنه به پای شما آویزان است، انواع و اقسام شکست‌ها را تجربه کردید و به ما بگویید در غزه چه غلطی توانستید بکنید؟

وی تصریح کرد: شما جنگی با پشتوانه ۲۰۰۰ میلیارد دلار با همکاری امارات و عربستان سعودی در یمن به راه انداختید و همه امکانات فنی که بیش از ۲۸۰۰ دستگاه تانک مجهز دنیا را بدون خط قرمز در اختیار عربستان قرار دادید که چیزی جز جنایات کودک کشی چیزی به دست نیاوردید.

فرمانده سپاه قدس خطاب به رییس جمهور آمریکا گفت: آقای ترامپ قمارباز به شما می‌گویم از آنچه که شما فکر می‌کنید ما به شما نزدیک‌تریم.

وی با تأکید براینکه هیچ شبی نیست که ما بخوابیم و به شما فکر نکنیم، افزود: ما ملت شهادت و امام حسین(ع) هستیم و حوادث سختی را پشت سر گذاشته‌ایم.

سردار سلیمانی بیان کرد: این را بدانید اگر جنگی اتفاق بیفتد این نابودی همه امکانات شما و پیروزی ما است که پایان جنگ را رقم خواهد زد؛ پس شما جنگ را شروع کنید باقی ماجرا با ما.

وی افزود: بیانات رییس جمهور در مقابل ادبیات روانی دشمن انسجام، شجاعت و وحدت می‌دهد و جامعه ما را شجاع می کند.

فرمانده سپاه قدس عنوان کرد: بیانات شجاعانه و قابل افتخار رییس جمهور بسیار اثرگذار و حرف دل مردم بود و هرکسی بخواهد این روش و بیان را تضعیف کند خائن به مملکت است.

وی افزود: ترامپ در مقابل سخنان رییس جمهور ما، مطالب سخیفی را در توییت خود بیان کرد که پاسخ دادن به آن در شان رئیس جمهور کشور ما نبود.

سردار سلیمانی عنوان کرد: من به عنوان سرباز ملت جواب ایشان را می‌دهم و می‌گویم آقای ترامپ تو به چه جراتی ما را تهدید می‌کنی؟

وی افزود: نزدیک به یک سال از رییس جمهوری ترامپ می‌گذرد و ادبیات وی همچنان قمارخانه‌ای و کاباره‌ای است و با همان ادبیات با دنیا حرف می‌زند.

فرمانده سپاه قدس بیان کرد: وقتی که وی با اروپا، روسیه، چین و کره به همین نحو حرف می‌زند احساس می‌شود که این حرف‌های یک قمارباز است و نشان از شکست یک ملت را دارد.

فرمانده قدس سپاه خطاب به ترامپ گفت: تو که سابقه نداری و فکرت مشغول چیزهای دیگر است لااقل از سازمان های اطلاعاتی و امنیتی آمریکا درباره سبقه ایران و اینکه کسی تا به حال نتوانسته علیه ایران کاری کند سوال کن.

سردار سلیمانی افزود: اکنون شما در حال جمع کردن زباله‌های دور ریخته ایران و همان منافقان در آن سوی مرزها هستید و مدام این زن ولگرد را از این تلویزیون به تلویزیون دیگر می‌چرخانید؛ زیرا این تنها امید شما است.

وی تصریح کرد: از مؤسسات مطالعاتی فراوانی که دارید درباره ایران بپرسید که ما نمی‌ترسیم. ما را تهدید می‌کنید؟ ما تشنه شهادت و از بین بردن استکباریم.

فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه در دل بحران‌ها و سختی‌ها بهترین فرصت‌ها وجود دارد، عنوان کرد: انقلاب ما زمانی پیروز شد که انقلابی‌ها از مسلح به غیرمسلح تبدیل شده بودند و امام راحل از دل این ناامیدی‌ها بزرگترین امید که همان پیروزی بود را خلق کرد.

وی افزود: اگر من فرمانده در بحران‌ها ترسیدم، جاخوردم، فرار کردم، لشکر متلاشی می‌شود.

سردار سلیمانی خلاقیت را یکی از مهمترین ویژگی‌های مدیران جامعه عنوان و تأکید کرد: مدیران نباید منتظر آمدن اعتبارات باشند؛ بلکه باید خلاق، نوآور و مبتکر باشند و از دل بحران خلاقیت ایجاد کرده و بحران را سرکوب کنند.

وی شهید رجایی را یکی از افراد برجسته نظام عنوان و بیان کرد: در دوره سال ۶۰ و ۶۱ زمانی که فقط سه روز در سیلوها گندم داشتیم، ایشان به بهترین شکل ممکن کشور را مدیریت کردند.

فرمانده سپاه قدس برخی از اصول کشور را بارزتر از بقیه عنوان و تأکید کرد: حزب و جناح فرع است و اصل ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی است و اگر می‌خواهید جامعه به وحدت برسد باید جامعه را به اصول متوجه کنید.

وی افزود: اصل اساسی این نظام ولی فقیه است که برای ما همانند قرآن ناطقی است که با جان و خون برای حمایتش ازخودگدشتگی می کنیم.

سردار سلیمانی با بیان اینکه امروزه اصل برای ما نظام است، تصریح کرد: نظام ما صدها سال در درون کتاب‌ها نهفته بود و امام با هنر خود آن را از دل کتاب‌ها بیرون آورد و کاری کرد که هیچکس نه شیعه و نه سنی نتوانست آن را انجام دهد.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی با هیچ نظامی قابل قیاس نیست، عنوان کرد: اینکه امام می ‌گوید حفظ نظام از نماز واجب‌تر است دلیلش همین است.

فرمانده سپاه قدس ارزش‌های اصول حاکم بر نظام را بسیار مهم عنوان و بیان کرد: تعلق بر اصول قانون اساسی مدیر باید بالاتر از همه آحاد مردم باشد به طور مثال اگر من امروز فرمانده قدس هستم باید از همه افراد تحت امر خود مدافع‌تر و ولایی‌تر باشم.

وی عنوان کرد: اگر می‌خواهید جامعه ما در هجمه‌هایی که وجود دارد همانند دوران گذشته سربلندتر باشد باید به اصولی که از انقلاب و دفاع مقدس به ما رسیده است عمل کنیم.