سری A۱ ایتالیا
تاریخ: 9:39 :: 2019/04/08
پیروزی یاران غفور مقابل پروجا/ تیم معنوی‌نژاد و شریفی از صعود بازماند

در بازی‌های شب گذشته سری A۱ ایتالیا، یاران غفور پیروز شدند و ورونا با ۲ بازیکن ایرانی خود از صعود به نیمه نهایی بازماند.

شب گذشته در مرحله نخست پلی‌آف سری A1 ایتالیا، ۳ دیدار برگزار شد که در آن تیم‌های مونزا، پادووا و لوبه بر حریفان خود غلبه کردند.

در بازی نخست که در سالن «کندی آره‌نا» شهر مونزا برگزار شد، یاران امیر غفور با نتیجه ۳ بر ۲، تیم قدرتمند پروجا را شکست دادند. این پیروزی در حالی به دست آمد که پروجا بازی در بازی نخست، ۳ بر صفر باخته بود. امیر غفور ۱۳ امتیاز برای مونزا و ویلفردئو لئون ۲۳ امتیاز برای پروجا کسب کردند. تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی در بازی بعدی مشخص خواهد شد.

در بازی دیگری که در سالن AGSM شهر ورونا برگزار شد، تیم میزبان که از حضور ۲ ملی پوش ایرانی سود می‌برد با قبول دومین شکست مقابل تیم لوبه از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند. جواد معنوی‌نژاد ۵ و مرتضی شریفی ۲ امتیاز برای ورونا و عثمانی خوانتورنا ۱۶ امتیاز برای لوبه در این بازی ۳ سته کسب کردند. ۴۴۰۲ نفر از این بازی دیدن کردند.

تیم پادووا نیز در حالی بازی خود مقابل ترنتینو را ۳ بر صفر برد که در بازی قبلی با همین نتیجه باخته بود. بازی سوم، مشخص کننده تیم حاضر در نیمه نهایی خواهد بود که به مصاف لوبه برود.