تاریخ: ۱۶:۲۸ :: ۱۳۹۸/۰۱/۱۷
باشگاه استقلال به سرمربی خود اولتیماتوم داد.

نتایج استقلال در سال 1398 به هیچ وجه برای هواداران قابل هضم نیست و در حالی که تقریباً همه فوتبال دوستان در حال فراموش کردن شعار حیا کن، رها کن بودند، به یکباره پس از شکست استقلال در دربی خون هواداران این تیم به جوش آمده و زمین و زمان را مقصر شکست تیمشان نامیدند.

نتایج استقلال در سال ۱۳۹۸ به هیچ وجه برای هواداران قابل هضم نیست و در حالی که تقریباً همه فوتبال دوستان در حال فراموش کردن شعار حیا کن، رها کن بودند، به یکباره پس از شکست استقلال در دربی خون هواداران این تیم به جوش آمده و زمین و زمان را مقصر شکست تیمشان نامیدند.

تساوی مقابل سایپا و جا مانده از کورس قهرمانی هم نمکی بود که بازیکنان و کادرفنی روز ذخم دربی پاشیدند و قطعاً ادامه این روند تبعات سنگینی را در پی خواهد داشت.

یکی از روزنامه‌های صبح کشور پس از مدتی تعطیلی، صفحه نخست امروز صبح خود را به نتایج اخیر استقلال و اولتیماتوم باشگاه به شفر اختصاص داده است، گویا سرمربی آلمانی درصورت نگرفتن نتیجه مطلوب  در دو دیدار آینده  که بسیار سخت هم می‌باشد باید چمدان‌هایش را ببندد.

گفتنی است که استقلال دو شنبه هفته آینده در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا باید رو در روی الهلال قرار بگیرد و چند روز بعد در حساس‌ترین بازی هفتۀ بیست‌وپنجم لیگ برتر مقابل سپاهان قرار می‌گیرد.