تاریخ: ۱۲:۴۷ :: ۱۳۹۸/۰۱/۰۶
جاده کرج- چالوس مسدود شد/ هشدار انجام سفرهای غیرضروری

مدیر مرکز مدیریت راه های کشور با هشدار نسبت به انجام سفرهای غیرضروری طی امروز و فردا، گفت: محور کرج-چالوس در مسیر رفت و برگشت تا اطلاع بعدی مسدود است.

علی اکبر آشوری در خصوص وضعیت محورهای مواصلاتی شمال کشور، اظهار کرد: محور کرج-چالوس در مسیر رفت و برگشت فعلا مسدود است؛ محور هراز به صورت پراکنده به ویژه در محدوده امام زاده قاسم بارش برف داریم.

وی ادامه داد: در این محور در برخی نقاط بارش باران داریم اما در مجموع تردد در هراز روان است.

وی با اشاره به محور فیروزکوه افزود: در این محور محدوده تونل تا حدودی ترافیک داریم در برخی از نقاط از هم به صورت پراکنده بارش پراکنده باران گزارش شده است.

مدیر مرکز مدیریت راه های کشور با بیان این که به طور کلی در این محور راهبندان نداریم، گفت: در محور قزوین-رشت بارش پراکنده باران را داریم ، ترافیک در این محور روان است و در محدوده گردنه کوهین مه گرفتگی گزارشض شده است.

آشوری بیان کرد: به هموطنان تاکید می کنیم امروز و فردا از انجام سفرهای غیرضروری و تردد در محورهای کوهستانی و سیل گیر خودداری کنند.

وی همچنین در خصوص محورهای موصلاتی مناطق سیل زده گفت: در حال حاضر تعدادی از محورهای مواصلاتی مناطق سیل زده از جمله کرج-چالوس، چالوس-کرج، شاهرود -آزادشهر،  آق قلا-گرگان، جاده قدیم پلدختر-خرم آباد- کوهدشت و عشق آباد-بردسکن مسدود هستند.