تاریخ: ۱۰:۱۸ :: ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
هنرمند سرشناس پس از ۱۷ سال به سینمای ایران بازگشت

محمدرضا هنرمند، کارگردان با سابقه سینما و تلویزیون ایران، شامگاه جمعه ۱۲ بهمن در مراسم فرش قرمز جشنواره فجر حاضر شد و تازه‌ترین فیلم خود به نام «سمفونی نهم» را در سینمای اهالی رسانه (پردیس ملت) به نمایش درآورد. هنرمند که زاده سال ۱۳۳۲  در شهر تهران است، کارگردانی ۹ فیلم سینمایی و سه سریال تلویزیونی را […]

محمدرضا هنرمند، کارگردان با سابقه سینما و تلویزیون ایران، شامگاه جمعه ۱۲ بهمن در مراسم فرش قرمز جشنواره فجر حاضر شد و تازه‌ترین فیلم خود به نام «سمفونی نهم» را در سینمای اهالی رسانه (پردیس ملت) به نمایش درآورد.

هنرمند که زاده سال ۱۳۳۲  در شهر تهران است، کارگردانی ۹ فیلم سینمایی و سه سریال تلویزیونی را در کارنامه دارد. شروع فعالیت سینمایی این کارگردان با فیلم «مرگ دیگری» در سال ۱۳۶۱ بود و در ادامه آثاری چون «گورکن» (۱۳۶۳)، «زنگ‌ها» (فیلم) (۱۳۶۴)، «ردپایی بر شن» (۱۳۶۶)، «دزد عروسک‌ها» (۱۳۶۸)، «دیدار» (۱۳۷۲)، «مرد عوضی» (۱۳۷۷)، «مومیایی ۳»(۱۳۷۸) و «عزیزم من کوک نیستم» (۱۳۸۰) را ساخت.

او پس از ۱۷ سال دوری از سینمای کشور، با فیلم «سمفونی نهم» در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کرده است.

هنرمند در سال‌های دوری از سینما، سریال‌های «زیر تیغ» (۱۳۸۴)، «آشپزباشی» (۱۳۸۸) و «کاکتوس» (فصل‌های ۱، ۲ و ۳) را کارگردانی کرد.