داور تیز بین
تاریخ: ۱۵:۰۴ :: ۱۳۹۷/۰۱/۰۷
اخراج دروازه‌بان به یک دلیل غیراخلاقی!

دروازه‌بان یکی از تیم‌های دسته چهارم فوتبال ایتالیا به دلیل انجام یک حرکت زشت در زمین بازی از داور کارت قرمز مستقیم گرفت.

شب گذشته (یکشنبه) در جدال تیم‌های مسینا و ایگئا ویتوس در دربی سیسیلی، آرماندو پریسکو، دروازه‌‌بان تیم فوتبال مسینا به دلیل اِدرار کردن درون دروازه تیمش از داور کارت قرمز گرفت و اخراج شد. تنها چند دقیقه به پایان بازی مانده بود که این اتفاق رخ داد و دروازه‌بان ۲۱ ساله مسینا هم فوراً به دلیل انجام این کار اخراج شد.

پریسکو در این مورد به یکی از سایت‌های ایتالیایی گفت: من در روز دو تا سه لیتر آب می‌نوشم. در واقع من یک نوبت به محض ورودمان به زمین بازی آب می‌خورم. نوبت دوم در جریان گرم کردن قبل از بازی‌ها و نوبت سوم در رختکن پیش از شروع بازی. به همین دلیل بین دو نیمه به سرویس بهداشتی می‌روم. این بار اما نتوانستم خودم را کنترل کنم و رفتارم عجیب و غریب شده بود. به همین دلیل به محض اینکه بازی برای تعویض متوقف شد، سعی کردم از این فرصت نهایت استفاده را ببرم.

دروازه‌بان مسینا ادامه داد: تظاهر کردم که دارم یکسری حرکات کششی را پشت تابلوهای تبلیغاتی انجام می‌دهم و هیچ‌کس هم متوجه نشد، متأسفانه به جز داور. من فوراً عذرخواهی کردم و به کارت قرمزی که گرفتم هم اعتراض نکردم، چون می‌دانم که او فقط به مقررات عمل کرد. می‌دانم که رفتارم ناشایست بوده است و اینکه کودکان زیادی در ورزشگاه بودند. به همین دلیل سعی کردم تا جایی که می‌شود استتار کنم. کارم درست نبود، اما واقعاً نمی‌توانستم خودم را نگه دارم.

با اخراج پریسکو، یکی از هم‌تیمی‌هایش دستکش‌های او را گرفت و درون دروازه ایستاد و توانست آن را بسته نگه دارد