فرمانده انتظامی استان ایلام به تشریح حذف شرور سابقه‌دار در منطقه ماژین پرداخت
تاریخ: ۲۰:۵۸ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
ناگفته های سردار یاری از حذف شرور سابقه‌دار در منطقه ماژین ایلام

فرمانده انتظامی استان ایلام : با کار اطلاعاتی و پلیسی قاتل را از منطقه بیرانوند به منطقه ماژین هدایت کرده و در منطقه با هماهنگی با دستگاه قضایی او را حذف کردیم. این فرد دو ساعت تمام با استفاده از سلاح جنگی با ماموران انتظامی در منطقه درگیر بود.

گروه حوادث: فرمانده انتظامی استان ایلام به تشریح حذف شرور سابقه‌دار در منطقه ماژین پرداخت.

  سردار نورعلی یاری اظهار داشت: از قدیم دو طایفه بیرانوندها با بدره‌ای‌ها در جنوب شرقی استان ایلام با هم اختلافات فراوانی داشته‌اند.

وی ادامه داد: افزون بر این یکی از افسران نیروی انتظامی در منطقه آبدانان نیز به شهادت رسیده است، به محض تصدی ریاست پلیس  استان ایلام تدابیر لازم برای رفع مشکلات مردم منطقه در دستور کار قرار گرفت.

این فرمانده انتظامی اضافه کرد: طی چهار سال گذشته پلیس بارها در منطقه آبدانان با توپوگرافی خشن حضور داشته و با اراذل و اوباش و اشرار درگیر بودند اما نتیجه مطلوبی حاصل نشده بود که به محض تصدی اینجانب به ریاست پلیس تهمیدات ویژه‌ای در این راستا اندیشیده شد.

یاری تصریح کرد: با کار اطلاعاتی و پلیسی قاتل را از منطقه بیرانوند به منطقه ماژین هدایت کرده و در منطقه با هماهنگی با دستگاه قضایی او را حذف کردیم.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: این فرد دو ساعت تمام با استفاده از سلاح جنگی با ماموران انتظامی در منطقه درگیر بود.

وی ادامه داد: این فرد شرور و خطرناک که بارها مردم منطقه از تجاوزهای او در امان نبودند، با هماهنگی مرجع قضایی حذف شد. همکارانم که تعداد آنان به ۱۴ نفر می‌رسید به مدت دو ساعت با این فرد درگیر شدند و ساعت پنج صبح مجبور به حذف او شدیم.

این فرمانده انتظامی اضافه کرد: بعد از حذف این فرد شرور مجدا کشمکش و اضطراب‌آفرینی و درگیری بین دو طایفه مذکور استمرار داشت