کار خیر «شبروان» یک سال پس از زلزله
تاریخ: ۱۲:۳۷ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۹
آموزش مجازی می‌دهم

خواننده موسیقی ایرانی از برگزاری کنسرت گروه «شبروان» در کرمانشاه و برگزاری دوره های آموزش آواز در فضای مجازی سخن گفت.

امیراثنی عشری خواننده موسیقی ایرانی درباره کنسرت پیش روی گروه «شبروان» توضیح داد: گروه «شبروان» به سرپرستی آرش کاوسی و خوانندگی بنده روز جمعه دوم آذر ماه کنسرتی را در یادبود درگذشتگان زلزله کرمانشاه روی صحنه می برد.

وی افزود: در این کنسرت که در تالار رودکی تهران برگزار می شود، گروه «شبروان» در ۲ بخش دشتی و شور قطعاتی را اجرا می کند و قطعه «زخم نهان» از ساخته های آرش کاووسی برای اولین بار به یاد حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه اجرا می شود.

به گفته وی، نیمی از عواید این کنسرت به زلزله زدگان اختصاص پیدا می کند.

این خواننده در معرفی گروه اجرایی کنسرت پیش رو بیان کرد: آرش کاوسی سرپرست گروه و نوازنده تار، رضا صدرالدینی نوازنده تمبک، محمد جوزی نوازنده عود، نوید جمالی پور نوازنده کمانچه، محسن میرزایی نوازنده سنتور، حامد مردانی نوازنده نی، مرضیه ریوند نوازنده تار، امیرعباس برفی نوازنده دف اعضای گروه اجرایی این کنسرت را تشکیل می دهند.

اثنی عشری درباره فعالیت های آینده خود در عرصه موسیقی توضیح داد: به تازگی ضبط آلبوم جدیدی را به همراه دوست هنرمندم کوروش شاهانی به پایان برده ایم که در ماه های آینده منتشر خواهد شد. همچنین در کنار تدریس آواز در آموزشگاه ها، یک روز را به طور کامل برای آموزش مجازی هنرجویان ساکن در شهرستان ها و خارج از کشور قرار داده ام که با استقبال خوب هنرجویان مواجه شده است البته برنامه ریزی هایی نیز برای برگزاری کنسرت در شهرستان ها در نظر گرفته شده که به زودی جزییات آن اعلام خواهد شد.