گروه: . / دانشگاه
تاریخ: 16:09 :: 2021/07/24
۳۶۴ داوطلب کنکور کارشناسی ارشد مبتلا به کرونا هستند

سخنگوی سازمان سنجش گفت: براساس خوداظهاری داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد در سایت سازمان سنجش، تعداد 364 داوطلب مبتلا به بیماری کرونا هستند.

سخنگوی سازمان سنجش گفت: براساس خوداظهاری داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد در سایت سازمان سنجش، تعداد ۳۶۴ داوطلب مبتلا به بیماری کرونا هستند.

فاطمه زرین‌‌آمیزی سخنگوی سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس درباره فرم خوداظهاری داوطلبان مبتلا به کرونا، اظهار کرد:  براساس خوداظهاری داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد در سایت سازمان سنجش، تعداد ۳۶۴ داوطلب مبتلا به بیماری کرونا هستند.

وی ادامه داد: سازمان سنجش با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محل آزمون این گروه از داوطلبان را در محل امن مورد تأیید وزارت بهداشت در شهرهای محل برگزاری آزمون تعیین خواهد کرد و نتیجه را از طریق شماره تلفن همراه اعلام شده به اطلاع ذینفعان خواهد رساند.

زرین‌آمیزی افزود: آزمون کارشناسی ارشد بر اساس مصوبه ستاد کرونا از روز چهارشنبه ۶ مرداد لغایت روز جمعه ۸ مرداد در ۳۶۷ حوزه امتحانی اصلی و ۱۷۹ شهر در سراسر کشور برگزار می‌شود؛ در این آزمون ۶۳۴ هزار و ۵۴ داوطلب شرکت کردند که ۵۳ درصد را داوطلبان زن و ۴۷ درصد را داوطلبان مرد برگزار می‌شود.

به گزارش فارس، در روز اول برگزاری کنکور ارشد، آزمون‌های رشته شناور با ۳۴ رشته و با تعداد ۷۲ هزار و ۳۰۶ داوطلب، در روز دوم ۳۴ رشته امتحانی با ۳۰۵ هزار و ۹۱۳ داوطلب و در روز پایانی با ۶۳ رشته امتحانی و با ۲۵۵ هزار و ۸۳۵ داوطلب برگزار می‌شود.