تاریخ: ۱۴:۰۲ :: ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
حضور بیرانوند در تمرین پرسپولیس ممنوع شد!

باشگاه آنتورپ بلژیک به علیرضا بیرانوند دروازه بان ایرانی خود اعلام کرد که دیگرحق حضوردرتمرین و مسابقات پرسپولیس را ندارد.

تمرین امروز(سه شنبه) پرسپولیس با نظر کادرفنی تعطیل شده و قراربود علیرضا بیرانوند در تمرین روز چهارشنبه (فردا) سرخپوشان تهرانی حاضرشود، اما با مخالفت شدید باشگاه بلژیکی مواجه شد.

این درحالی است که پیش از این گفته می شد قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس ۱۱ تیرماه (فردا) به پایان می رسد و این گلرملی پوش از ۱۲ تیرماه بازیکن آنتورپ محسوب می شود.

برهمین اساس بیرانوند اعلام کرده بود روز چهارشنبه ۱۱ تیرماه آخرین روز حضورش درتمرینات پرسپولیس است که باشگاه جدیدش آنتورپ جلوی آن را گرفت.

البته هنوز ویزای بیرانوند برای سفربه بلژیک صادرنشده و او باید در تهران منتظراقدامات باشگاه آنتورپ باشد ولی حق تمرین با باشگاه پرسپولیس را ندارد.

گفته می شود پرسپولسی ها نیزبه دنبال استعلام از فیفا هستند بلکه بتوانند از دروازه بان ملی پوش خود در هفته های آتی لیگ برتر ایران استفاده کنند.

البته نتیجه استعلام باشگاه پرسپولیس از فیفا نیز مشخص است و احتمالا فدراسیون جهانی فوتبال حق را به آنتورپ بدهد.

به نظرهم می رسد خود علیرضا بیرانوند تمایلی نداشته باشد که ازهمین ابتدا با تیم جدیدش آنتورپ به مشکل بخورد و ترجیح می دهد تابع دستورات این باشگاه بلژیکی باشد.

برچسب ها: