تاریخ: ۱۰:۰۰ :: ۱۳۹۸/۱۲/۰۳
مصدومان استقلال برگردند این تیم مدعی است/هیچ کس به فکر «پاس» نیست

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: عمده امتیازاتی که استقلال در هفته‌های اخیر از دست داده به خاطر تعداد زیاد مصدومان است و بعد از بازگشت این بازیکنان استقلال مدعی شماره یک قهرمانی می شود.

بهمن طهماسبی درباره ارزیابی اش از شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: استقلال با وجود اینکه بازیکنان زیادی را به دلیل مصدومیت در هفته اخیر در اختیار نداشت اما شاهد بازی‌های خوبی از این تیم هستیم و اگر امتیازاتی از دست رفته باشد صرفاً به دلیل نبود چندین بازیکن موثر این تیم به دلیل مصدومیت است.

مهاجم پیشین آبی پوشان بیان داشت: بازی با ذوب آهن دیدار سختی است چون سبزپوشان اصفهانی در هفته‌های اخیر متحول شده و نتایجی به مراتب بهتر نسبت به هفته‌های قبل می‌گیرد و قطعاً آنها برای نباختن به تهران می آیند.

وی افزود: شنیده‌ام ۴، ۵ بازیکن مصدوم استقلال برای این بازی رسیده‌اند که این اتفاق خوبی است و شانس آبی‌ها را برای پیروزی در این بازی افزایش خواهد داد.

طهماسبی در خصوص خلاء حضور یک مدیرعامل دائم در این باشگاه گفت: شاهد اتفاق عجیبی هستیم و سوال بزرگ این است چرا برای انتخاب مدیرعامل این باشگاه این قدر زمان صرف شده و بعد از سه ماه بی مدیرعاملی هنوز تصمیمی در این راستا اتخاذ نشده است. به عنوان پیشکسوت این باشگاه از وزیر محترم ورزش انتظار دارم تکلیف را هر چه سریع‌تر مشخص کند.

وی تصریح کرد: بسیاری از مشکلاتی که تیم در این مقطع با آن مواجه است ناشی از فقدان مدیرعامل است، مشکلاتی که ظاهراً پیش پا افتاده اما در واقع بسیار مهم است مثل نبود یک زمین تمرین مناسب و جذب نشدن بازیکن به تعداد کافی در نقل و انتقال زمستانی.

طهماسبی مربی کنونی تیم فوتبال پاس همدان در خصوص وضعیت این تیم بیان داشت: از مسئولین ورزش همدان گلایه‌های زیادی داریم تیم ما مدعی صعود به لیگ دسته اول است اما اینجا هیچکس به فکر آن نیست ما هفته‌های زیادی است که بازی‌های خود را می بریم و شانس خوبی برای صعود داریم اما یک نفر نمی‌آید بعد از این پیروزی‌ها به ما بگوید خسته نباشید.

مربی تیم فوتبال پاس تاکید کرد: به نظرم نمی‌آید در این استان عزم و اراده‌ای برای صعود پاس وجود داشته باشد. چون اگر این طور بود حتماً مسئولین سری به ما می‌زدند و از حال و روز ما باخبر می‌شدند.

وی با اشاره به نزدیکی پایان فصل لیگ دسته دوم گفت: در حالی که چند بازی بیشتر به پایان این رقابت‌ها نمانده اعضای کادر فنی و بازیکنان درصدهای زیادی از قراردادهایشان را مطالبه دارند و ما انتظار داریم حداقل حداقل خواسته ما که پرداخت دستمزدهایمان است را لحاظ نمایند ما همه تلاش می‌کنیم این تیم صعود کند اما صعود منوط به حمایت است.

برچسب ها: ,