هواوی خبر داد
گروه: . / اقتصادی / ICT
تاریخ: 11:22 :: 2018/08/10
بزرگترین باتری برای Mate 20 Pro

تبلیغات جدید شرکت هوآوی خبر از این می‌دهند که Mate 20 Pro قرار است یک باتری با ظرفیت بیشتر از گوشی‌های قبلی این شرکت داشته باشد.

هوآوی در تبلیغات جدیدی که انجام داده است، ظرفیت باتری موجود در Mate 20 Pro را به عنوان نکته کلیدی بازاریابی این گوشی قرار خواهد داد. بر اساس این تبلیغات، Mate 20 Pro قرار است یک باتری با ظرفیت بیشتر از گوشی‌های قبلی این شرکت داشته باشد.

همانطور که از تصویر منتشر شده از طرف این شرکت مشخص است، پرچمدار بعدی هوآوی که به بازار معرفی خواهد شد، از نظر ظرفیت باتری از پرچمداران قبلی هوآوی، Mate 10 Pro و P20 Pro بالاتر خواهد بود. هر دو مدل پرچمدار قبلی شرکت چینی تولیدکننده اسمارت‌فون دارای باتری‌های ۴۰۰۰ میلی‌آمپری بودند در نتیجه انتظار می‌رود که باتری بعدی ظرفیتی بیش از این داشته باشد. احتمال بسیار قوی وجود دارد که باتری نسل بعدی هوآوی ۴۱۰۰ میلی‌آمپر ظرفیت داشته باشد.

نکته عجیبی که در این تبلیغات دیده می‌شود این است که باتری Mate 10 Pro که ظرفیتی مشابه P20 Pro دارد، از باتری P20 Pro کوچکتر نشان داده شده است. البته جای این امید باقی است که این تنها ترفندی است که تیم بازاریابی هوآوی برای تبلیغ پرچمدار جدید خود در نظر گرفته است.

در باره این گوشی گفته می‌شود Mate 20 Pro قرار است با چیپست پردازنده Kirin 980 که آخر این ماه در نمایشگاه IFA معرفی خواهد شد، تولید شود. شبیه P20 Pro هوآوی قصد دارد این گوشی را با دوربین سه‌گانه بسازد. در مورد نمایشگر Mate 20 Pro هم حدس زده می‌شود که این گوشی با نمایشگر خمیده OLED تولید شود. شاید نمایشگرهای نسل بعدی این کمپانی را سامسونگ تولید کند.

برچسب ها: