تاریخ: ۹:۴۶ :: ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
ادامه شاهکار‌های مدیریتی در پرسپولیس

پرسپولیس اگرچه توانسته بخش عمده‌ای از بازیکنان قبلی‌اش را حفظ کند، اما در بحث جذب بازیکن جدید با حواشی زیادی همراه بوده است.

پرسپولیس اگرچه توانسته بخش عمده‌ای از بازیکنان قبلی‌اش را حفظ کند، اما در بحث جذب بازیکن جدید با حواشی زیادی همراه بوده است. قرمزها بعد از جدایی پرحرف و حدیث برانکو سراغ نفراتی رفتند که در دوره مربی کروات تیم را به دلایل مختلف ترک کردند و همین مساله باعث موضع‌گیری هواداران این تیم شده و همچنان شاهد حملات مجازی به بازگشت نفراتی مثل فرشاد احمدزاده، حسین کنعانی‌زادگان و حتی وحید امیری هستیم.

مدیران پرسپولیسدر کنار جذب این نفرات در اقدامی عجیب درحال جذب دروازه‌بان‌های متعدد هستند، آن‌هم درحالی که علیرضا بیرانوند و رادوشوویچ ماندنی شده‌اند و درویش‌وند نیز از مدت‌ها قبل به‌عنوان گلر سوم در این تیم حضور دارد.

روز گذشته باشگاه اعلام کرد که با امیرحسین بیات، دروازه‌بان ۲۱ساله که سابقه حضور در تیم‌های پیکان و نفت تهران را داشته، قراردادی سه‌ساله منعقد کرده است، آن‌هم درحالی که قبل از وی ساسان زمانه، گلر امیدهای استقلال با این تیم قراردادی جنجالی بست. از سوی دیگر در تمرینات اخیر قرمزها آرش شرقی، دروازه‌بان زیر ۲۱سال که سابقه حضور در سپاهان، ذوب‌آهن و جوانان گالاتاسرای را دارد. او به‌طور آزمایشی شرکت کرده و احتمال دارد به جمع گلرهای پرسپولیس اضافه شود و مشخص نیست چه توجیهی برای جذب این تعداد دروازه‌بان وجود دارد، آن‌هم درحالی که لیست امیدهای قرمزها پر شده است!

مدیران پرسپولیس درحالی که نیاز مبرم به مهاجم دارند، بازیکنان زیادی را در پست مدافع به خدمت گرفته‌اند و حالا شایعه شده بدشان نمی‌آید نفراتی مثل صادق محرمی و رامین رضاییان را هم برگردانند!

اتفاقات عجیب به همین‌جا ختم نمی‌شود. روز گذشته اعلام شد که با نظر گابریل کالدرون نام شایان مصلح و سروش رفیعی در لیست مازاد قرار گرفته است. فصل گذشته پرسپولیس در پست هافبک بازی‌ساز از رفیعی و رسن بهره برد و درحالی که هنوز تکلیف ادامه همکاری با رسن مشخص نشده، رفیعی در لیست مازاد قرار گرفته که البته می‌تواند نشانه بازگشت احتمالی هافبک عراقی باشد، آن‌هم درحالی که وی توسط سرمربی آرژانتینی زیرنظر گرفته نشده و احتمالا با تصمیم باشگاه بازخواهد گشت.

درباره مصلح نیز اتفاق عجیبی رخ داده است. از نظر فنی با توجه به حضور بازیکنان کارآمدی مثل محمد انصاری و محمد نادری غیرعادی نیست که سرمربی آرژانتینی قلم قرمز روی نام مصلح بکشد، اما سوال اینجاست که چرا همین اواخر مدیران باشگاه پرسپولیس که برای حفظ نادری تلاش کرده و از بازگشت انصاری به شرایط ایده‌آل نیز آگاه بودند، قبل از مشخص شدن تکلیف کادرفنی اقدام به تمدید قرارداد این بازیکن کرده‌اند؟

پرسپولیس درحال حاضر جای خالی ندارد و اگر قرار به جذب بازیکن جدید باشد، باید شاهد قرار گرفتن نام بازیکنان دیگر در لیست مازاد باشیم.