تاریخ: 22:18 :: 2022/12/01
سوارس از غنایی‌ها عذرخواهی نکرد

خبرنگاری از سوارس پرسید آیا برای ملتی که او را «ال دیابلو» یا «شیطان» می‌دانند متاسف است یا خیر؟ این بازیکن گفت: من بابت آن حرکت عذرخواهی نمی‌کنم چون بازیکن غنا بود که پنالتی را از دست داد. اگر من بازیکن غنا را مصدوم کرده بودم و کارت قرمز می گرفتم عذرخواهی می‌کردم اما من کارت قرمز گرفتم و داور گفت پنالتی. این تقصیر من نیست که پنالتی گل نشد.

لوئیس سوارس به خاطر نقشش در دیدار اروگوئه و غنا در جام جهانی برزیل حاضر به عذرخواهی نشد.

به گزارش تلگراف، پیروزی غنا مقابل اروگوئه در آخرین بازی روز جمعه گروه H می‌تواند انتقام شکست سخت آن‌ها از نماینده آمریکای جنوبی در سال ۲۰۱۰ را بگیرد؛ زمانی که سوارس با دست خود مانع گل شدن توپ بازیکن غنا شد.

خبرنگاری از سوارس پرسید آیا برای ملتی که او را «ال دیابلو» یا «شیطان» می‌دانند متاسف است یا خیر؟ این بازیکن گفت: من بابت آن حرکت عذرخواهی نمی‌کنم چون بازیکن غنا بود که پنالتی را از دست داد. اگر من بازیکن غنا را مصدوم کرده بودم و کارت قرمز می گرفتم عذرخواهی می‌کردم اما من کارت قرمز گرفتم و داور گفت پنالتی. این تقصیر من نیست که پنالتی گل نشد.

تلخی زیادی در میان هواداران غنا به خاطر حادثه ژوهانسبورگ وجود دارد که مانع رسیدن غنا به عنوان اولین کشور آفریقایی به نیمه نهایی جام جهانی شد. با پیروزی در الوکره، غنا به مرحله یک هشتم نهایی صعود خواهد کرد اما اگر پرتغال کره جنوبی را شکست دهد غنا با تساوی به دور بعد می‌رسد.

توماس پارتی، هافبک باشگاه آرسنال انگلیس و تیم ملی غنا نیز گفت: آنچه چند سال پیش رخ داد همیشه در ذهن ما تاریخی خواهد بود اما این یک بازی کاملاً متفاوت است.

اتو آدو، سرمربی تیم غنا هم که از سوالات متوالی درباره سوارس عصبانی شده بود گفت که مردم بازی را فرصتی برای تسویه حساب می‌دانستند اما برای تیم او مهم کسب صعود به درو بعدی رقابت‌هاست. او در پایان گفت:‌ شکست سال ۲۰۱۰ روز بسیار غم انگیزی برای غنا بود اما تیم‌ها به بازیکنانی نیاز دارند که بتوانند فداکاری کنند.

برچسب ها: ,

دیدگاه ها بسته شده اند.