تاریخ: ۱۰:۳۸ :: ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
پلیس به دوردور ۴۵۰ خودرو پایان داد

رئیس پلیس پایتخت از توقیف بیش از 450 دستگاه خودرو که در قالب دور دور و حرکات نمایشی در مناطق مختلف شهر موجب نارضایتی شهروندان شده بودند،خبر داد.

رئیس پلیس پایتخت از توقیف بیش از ۴۵۰ دستگاه خودرو که در قالب دور دور و حرکات نمایشی در مناطق مختلف شهر موجب نارضایتی شهروندان شده بودند،خبر داد.

سردارحسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در پی تماس های مکرر مبنی بر ایجاد مزاحمت از سوی تعدادی راننده و سرنشینان برخی از خودروها که در قالب دور دور و حرکات نمایشی در مناطق مختلف شهر تهران موجب نارضایتی شهروندان شده بودند، بررسی موضوع در دستور کار پلیس‌های تخصصی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه رانندگان این خودروها به ویژه در مناطق شمالی تهران برای شهروندان ایجاد مزاحمت کردند ، تصریح کرد: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد ترافیک سنگین شهری، حرکات مارپیچی، رانندگی حادثه ساز، آلودگی صوتی، سرعت غیر مجاز و مزاحمت برای شهروندان از جمله تخلفاتی بود که زمینه نارضایتی را فراهم کرده است.

این مقام ارشد انتظامی گفت: در این راستا طرح ضربتی برخورد با مزاحمان شهروندان در ۴۸ ساعت گذشته با مشارکت همه پلیس‌های تخصصی انجام و بیش از ۴۵۰ دستگاه از این نوع خودرو ها توقیف و اعمال قانون شدند.

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر استمرار این گونه طرح ها برای تامین امنیت عمومی، عنوان داشت: مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ آماده دریافت کلیه شکایات و مطالبات انتظامی شهروندان است.

دست دو دات آی آر