گروه: / / سیاسی / مجلس
تاریخ: ۸:۵۲ :: ۱۳۹۸/۱۲/۰۳
نتایج اولیه رسمی انتخابات مجلس+اسامی

اسماعیل موسوی، دبیر ستاد انتخابات کشور نتایج اولیه رسمی انتخابات مجلس را اعلام کرد.

 

آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استانها به شرح زیر است: 

*********************

*استان آذربایجان‌شرقی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱ تبریز، آذرشهر و اسکو
۲ تبریز، آذرشهر و اسکو
۳ تبریز، آذرشهر و اسکو
۴ تبریز، آذرشهر و اسکو
۵ تبریز، آذرشهر و اسکو
۶ تبریز، آذرشهر و اسکو
۷ بستان‌آباد غلامرضا نوری‌قزلجه ۱۷ هزار و ۱۲۷
۸ ملکان سید علی موسوی ۲۰هزار و ۱۴۰
۹ شبستر جعفر راستی ۱۲ هزار  و ۵۹۶
۱۰ سراب یوسف داوودی ۲۰ هزار و ۲۰۸
۱۱ میانه مهدی اساماعیلی ۱۶هزار و ۸۶۶
۱۲ میانه علی شامی و بهنام صفایی دور دوم
۱۳ اهر و هریس احمد محرم‌زاده ۲۹ هزار و ۸۲۶
۱۴ کلیبر، خداآفرین و بخش هوراند حسین حاتمی ۱۷ هزار و ۶۲۵
۱۵ هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی ۱۴ هزار و ۲۷۷
۱۶ بناب محمد باقری ۲۲ هزار و ۵۴۴
۱۷ ورزقان الله ویردی دهقان ۲۲ هزار و ۸۲۴
۱۸ مرند و جلفا معصومه پاشایی‌بهرام ۴۰ هزار و ۲۹۴
۱۹ مراغه و عجب‌شیر علی علیزاده ۴۴ هزار و ۶۹۱

 

*استان آذربایجان‌غربی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۰ ارومیه سید سلمان ذاکر ۱۳۸ هزار و ۴۳۶
۲۱ ارومیه روح‌الله حضرت‌پورطلاتپه ۸۶ هزار و ۹۱۰
۲۲ ارومیه وحید جلال‌زاده ۸۰ هزار و ۹۴
۲۳ سلماس یعقوب رضازاده ۲۴ هزار ۷۶۷
۲۴ مهاباد جلال محمودزاده ۱۹ هزار ۳۰۴
۲۵ میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب مهدی عیسی زاده ۴۳ هزار و ۱۶
۲۶ میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب
۲۷ نقده و اشنویه علی زنجانی‌حسنلویی ۷۸ هزار و ۶۷۳
۲۸ خوی و چایپاره عادل نجف زاده ۶۸ هزار و ۴۹۷
۲۹ پیرانشهر و سردشت کمال حسین‌پور ۳۵ هزار و ۶۹۷
۳۰ بوکان انور حبیب‌زاده بوکانی ۲۶ هزار و ۹۶۵
۳۱ ماکو، چالدران، پلدشت و شوط محمد علیپور ۲۰ هزار و ۱۳۰

 

*استان اردبیل

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۳۲ اردبیل، نمین، نیر و سرعین
۳۳ اردبیل، نمین، نیر و سرعین
۳۴ اردبیل، نمین، نیر و سرعین
۳۵ مشکین‌شهر محمود عباس‌زاده ۳۲ هزار و ۲۵۴
۳۶ پارس‌آباد و بیله‌سوار عباس جهانگیرزاده ۲۴ هزار و ۷۷۲
۳۷ خلخال و کوثر سید غنی نظر خانقاه ۲۲ هزار و ۴۸۹
۳۸ گرمی ولی اسماعیلی ۲۴ هزار و ۱۶۹

 

*استان اصفهان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۳۹ اصفهان
۴۰ اصفهان
۴۱ اصفهان
۴۲ اصفهان
۴۳ اصفهان
۴۴ نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی ۵۷ هزار و ۷۰۰
۴۵ فریدن، فریدون‌شهر و چادگان حسین محمدصالحی‌دارانی ۲۶ هزار و ۹۲۰
۴۶ مبارکه پروین صالحی مبارکه ۱۲ هزار و ۷۵
۴۷ اردستان سید صادق طباطبایی‌نژاد ۱۳ هزار و ۲۲۹
۴۸ شاهین‌شهر، میمه و برخوار حسینعلی حاجی‌دلیگانی ۶۳ هزار و ۷۷۰
۴۹ شهرضا و دهاقان سمیه محمودی ۲۰ هزار و ۵۴۲
۵۰ خمینی‌شهر محمد تقی نقدعلی ۳۶ هزار و ۵۵
۵۱ نایین، خور و بیابانک الهام آزاد ۸ هزار و ۵۷۰
۵۲ سمیرم رحیمی کریمی(۵ هزار و ۹۵۹) اصغر سلیمی ( ۵ هزار و ۹۸) مرحله دوم
۵۳ نطنز و بخش قمصر رحمت‌الله فیروزی‌پوربادی ۱۱ هزار و ۲۵۱
۵۴ لنجان حسین رجایی ریزی(۸ هزار و ۶۴۶ ) و علی یوسف پور (۹ هزار و ۵۵۸) مرحله دوم
۵۵ کاشان و آران بیدگل سید جواد ساداتی‌نژاد ۸۸ هزار و۹۴۶
۵۶ فلاورجان سید ناصر موسوی‌لارگانی ۲۶ هزار و ۹۱۰
۵۷ گلپایگیان و خوانسار مسعود خاتمی ۲۱ هزار و ۴۷۴

 

*استان البرز

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۵۸ کرج مهدی عسگری ۸۷ هزار و ۸۰۸
۵۹ کرج فاطمه آجورلو (۶۱.۰۵۸) و علیرضا عباسی (۵۲.۷۲۶) مرحله دوم
۶۰ ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان علی حدادی ۴۳ هزار  و ۲۳۳

 

*استان ایلام

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۱ ایلام، ایوان و چرداول علی اکبر بسطامی ۴۲ هزار و ۲۹۶
۶۲ ایلام، ایوان و چرداول سارا فلاحی ۳۶ هزار و ۹۰۹
۶۳ دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره بهزاد علیزاده(۱۸ هزار و ۵۰۵) صادق کرمی (۱۶ هزار و ۳۷۲) دور دوم

 

*استان بوشهر

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۴ کنگان، دیر و جم موسی احمدی ۳۸ هزار و ۹۸۸
۶۵ دشتی و تنگستان غلامحسین کرمی ۲۹ هزار و ۵۷
۶۶ بوشهر، گناوه و دیلم
۶۷ دشتستان ابراهیم رضایی ۳۶ هزار و ۵۸۱

 

*استان تهران

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمدباقر قالیباف بدون آمار
۶۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید مصطفی آقامیرسلیم بدون آمار
۷۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مرتضی آقاتهرانی بدون آمار
۷۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس الیاس نادران بدون آمار
۷۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محسن دهنوی بدون آمار
۷۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محمود نبویان بدون آمار
۷۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محسن پیرهادی بدون آمار
۷۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید احسان خاندوزی بدون آمار
۷۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ابوالفضل عمویی بدون آمار
۷۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه رهبر بدون آمار
۷۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس اقبال شاکری بدون آمار
۷۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس بیژن نوباوه‌وطن بدون آمار
۸۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجتبی توانگر بدون آمار
۸۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس روح‌الله ایزدی‌خواه بدون آمار
۸۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس احمد نادری بدون آمار
۸۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید نظام‌الدین موسوی بدون آمار
۸۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عبدالحسین روح‌الامینی بدون آمار
۸۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره الهیان بدون آمار
۸۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مالک شریعتی بدون آمار
۸۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مهدی شریفیان بدون آمار
۸۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید رضا تقوی بدون آمار
۸۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سمیه رفیعی بدون آمار
۹۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید علی یزدی‌خواه بدون آمار
۹۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علی خضریان بدون آمار
۹۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه قاسمپور بدون آمار
۹۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجتبی رضاخواه بدون آمار
۹۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس رضا تقی‌پور بدون آمار
۹۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس غلامحسین رضوانی بدون آمار
۹۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره لاجوردی بدون آمار
۹۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عزت‌الله اکبری‌تالارپشتی بدون آمار
۹۸ دماوند و فیروزکوه
۹۹ رباط‌کریم و بهارستان
۱۰۰ ورامین و پیشوا
۱۰۱ شهریار، قدس و ملارد
۱۰۲ پاکدشت فرهاد بشیری ۳۷ هزار و ۲۲۷

 

*استان چهارمحال‌وبختیاری

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۰۳ لردگان حسین بامیری ۳۱ هزار و ۴۱۴
۱۰۴ شهرکرد، بن و سامان احود راستیینه هفشجانی ۳۵ هزار و ۸۷۹
۱۰۵ بروجن امیر قلی جعفری بروجنی ۱۱ هزار و ۸۶۳
۱۰۶ اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار قدرت‌الله حمزه‌شلمزاری ۳۹ هزار و ۹۰۸

 

*استان خراسان‌جنوبی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۰۷ بیرجند و درمیان و خوسف حسین خسروی‌اسفزار ۷۲ هزار و ۸۷۲
۱۰۸ فردوس، سرایان، طبس و بشرویه مجید نصیرایی ۳۷ هزار و ۳۳۴
۱۰۹ نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی ۱۷ هزار و ۳۴۱
۱۱۰ قائنات و زیرکوه سلمان اسحاقی ۲۱ هزار و ۹۳۴

 

*استان خراسان‌شمالی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۱۱ بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان
۱۱۲ بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان
۱۱۳ شیروان علی جدی ۲۸ هزار و ۷۹۹
۱۱۴ اسفراین امان الله حسین پور ۱۹ هزار و ۳۱۲

 

*استان خراسان‌رضوی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۱۵ مشهد و کلات نصرالله پژمان فر ۴۳۹ هزار و ۹۴۰
۱۱۶ مشهد و کلات سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی ۳۹۷ هزار و ۴۴۸
۱۱۷ مشهد و کلات جواد کریمی قدوسی ۳۹۴ هزار و ۵۳۷
۱۱۸ مشهد و کلات محمد حسین حسین زاده بحرینی ۳۹۳ هزار و ۱۹۷
۱۱۹ مشهد و کلات فاطمه رحمانی ۳۰۹ هزار و ۵۱۲ رأی
۱۲۰ تربت‌جام، تایباد و باخزر جلیل رحیمی‌جهان‌آبادی ۹۸ هزار و ۲۴۸
۱۲۱ کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد جواد نیک بین ۲۹ هزار و ۴۸۷
۱۲۲ تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه محسن زنگنه ۵۶ هزار و ۷۰۶
۱۲۳ چناران و طرقبه شاندیز حسین عباس‌زاده ۲۳ هزار و ۳۱۶
۱۲۴ گناباد و بجستان محمد صفایی دلویی ۲۳ هزار و ۶۰۷
۱۲۵ سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب علی‌اصغر عنابستانی ۸۰ هزار و ۰۲۸
۱۲۶ سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب بهروز محبی‌نجم‌آبادی ۶۷ هزار و۵۸۲
۱۲۷ نیشابور و فیروزه
۱۲۸ نیشابور و فیروزه
۱۲۹ فریمان، سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویه احسان قاضی‌زاده‌هاشمی ۵۶ هزار و ۴۵۴
۱۳۰ قوچان و فاروج علی آذری ۴۴ هزار و ۰۳۳
۱۳۱ درگز حسن رزمیان مقدم ۹ هزار و ۱۸۴
۱۳۲ خواف و رشتخوار اکبر احمدپور ۶۳ هزار و ۹۹۴

 

*استان خوزستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۳۳ اهواز و باوی
۱۳۴ اهواز و باوی
۱۳۵ اهواز و باوی
۱۳۶ آبادان محمد مولوی ۳۵ هزار و ۰۰۵
۱۳۷ آبادان مجتبی محفوظی ۲۱ هزار و ۴۰۲
۱۳۸ آبادان جلیل مختار ۱۹ هزار و ۴۸۲
۱۳۹ بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی حبیب آغاجری ۳۰ هزار و ۴۳۰
۱۴۰ رامهرمز و رامشیر ابراهیم متینیان ۲۴ هزار و ۵۱۹
۱۴۱ دزفول
۱۴۲ شادگان مجید ناصری نژاد ۱۲هزار و ۵۵
۱۴۳ مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا
۱۴۴ اندیمشک فریدون حسنوند ۲۳ هزار و ۸۲۴
۱۴۵ ایذه و باغملک عبدالله ایزدپناه ۳۳ هزار و ۲۵۰
۱۴۶ شوشتر و گتوند
۱۴۷ خرمشهر سید لفته احمدنژاد ۹ هزار و ۶۳۸
۱۴۸ بهبهان و آغاجری
۱۴۹ دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی ۱۹ هزار و ۵۸۹
۱۵۰ شوش محمد کعب‌عمیر ۲۳ هزار و ۳۵۸

 

*استان زنجان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۵۱ زنجان و طارم
۱۵۲ زنجان و طارم
۱۵۳ ابهر، خرمدره و سلطانیه حسین شجاعی علی آبادی ۱۹ هزار و ۴۵۴
۱۵۴ ماه‌نشان، ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق سید مرتضی خاتمی ۱۷ هزار و ۷۶۳
۱۵۵ خدابنده سید البرز حسینی ۳۰ هزار ۸۵۲

 

*استان سمنان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۵۶ شاهرود علی اصغر خانی ۳۴ هزار و ۸۳
۱۵۷ سمنان ، مهدی‌شهر و سرخه عباس گلرو ۳۲ هزار و ۴۱۱
۱۵۸ دامغان علی‌اکبر علیزاده برمی ۱۱ هزار و ۲۱
۱۵۹ گرمسار و آرادان اردشیر مطهری ۱۳ هزار و ۱۳۰

 

*استان سیستان‌وبلوچستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۶۰ زاهدان حسینعلی شهریاری ۶۵ هزار و ۰۴۲
۱۶۱ زاهدان فداحسین مالکی ۶۳ هزار و ۲۷۷
۱۶۲ زابل، زهک و هیرمند محمد سرگزی ۷۶ هزار و ۶۸۴
۱۶۳ زابل، زهک و هیرمند حبیب‌الله دهمرده ۶۴ هزار و ۳۱۴
۱۶۴ چابهار، نیک‌شهر و کنارک معین الدین سعیدی ۹۰ هزار ۸۶۳
۱۶۵ خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین اسماعیل حسین‌زهی ۴۳ هزار و ۳۴۸
۱۶۶ ایرانشهر، سرباز، رلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار عبدالناصر درخشان ۹۵ هزار و ۸۹۶
۱۶۷ سراوان، سیب، سوران و زابلی ملک فاضلی ۴۳ هز ار و ۵۳۰

 

*استان فارس

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۶۸ شیراز علیرضا پاک‌فطرت ۱۹۳ هزار و ۷۹۰
۱۶۹ شیراز روح‌الله نجابت ۱۲۲ هزار و ۸۰۷
۱۷۰ شیراز جعفر قادری ۱۱۶ هزار و ۶۸۴
۱۷۱ شیراز ابراهیم عزیزی ۱۱۴ هزار و ۳۲۹
۱۷۲ داراب و زرین‌دشت محمدجواد عسگری ۵۰ هزار و ۹۷۹
۱۷۳ سروستان، کوار و خرامه عبدالعلی رحیمی‌مظفری ۳۷ هزار و ۷۷۱
۱۷۴ مرودشت جلای رشیدی کوچی ۳۲ هزار و ۴۶۹
۱۷۵ لارستان، خنج و گراش حسین حسین زاده ۲۸ هزار و ۳۳۹
۱۷۶ فسا حجت‌الله فیروزی ۳۲ هزار و ۳۱۹
۱۷۷ جهرم محمدرضا رضایی کوچی ۳۹ هزار و ۹۴۰
۱۷۸ آباده و بوانات رحیم زارع ۲۶ هزار و ۳۰۶
۱۷۹ نی‌ریز و استهبان فرهاد طهماسبی ۲۸ هزار ۸۴۷
۱۸۰ ممسنی و رستم مجید انصاری ۵۰ هزار و ۰۰۸
۱۸۱ اقلید مسلم صالحی ۱۴ هزار و ۵۸۰
۱۸۲ فیروزآباد، فراش‌بند، قیر و کارزین محمدمهدی فروردین ۲۹ هزار و ۶۶۱
۱۸۳ کازرون فریدون عباسی‌دوانی ۲۷ هزار و ۹۱۹
۱۸۴ لامرد و مهر
۱۸۵ سپیدان

 

*استان قزوین

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۸۶ قزوین، آبیک و البرز فاطمه محمدبیگی ۱۰۸ هزار و ۹۲۴
۱۸۷ قزوین، آبیک و البرز لطف‌الله سیاه‌کلی ۸۳ هزار و ۵۵۵
۱۸۸ تاکستان رجب رحمانی ۲۶ هزار و ۰۴۵
۱۸۹ بوئین‌زهرا روح الله عباسپور ۳۷ هزار ۵۸۹

 

*استان قم

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۰ قم احمد امیرآبادی‌فراهانی ۲۱۸ هزار و ۳۱۵
۱۹۱ قم مجتبی ذوالنوری ۲۰۴ هزار و ۷۵۸
۱۹۲ قم علیرضا زاکانی ۱۹۰ هزار و ۴۲۲

 

*استان کردستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۳ سنندج و دیواندره سید مهدی فرشادان ۳۵ هزار و ۷۱۶
۱۹۴ سنندج و دیواندره محسن فتحی ۳۲ هزار و ۵۱۸
۱۹۵ بیجار حمدلله کریمی(۶ هزار و ۸۴۷) و علیرضا زندیان(۵ هزار و ۸۳۷) دور دوم
۱۹۶ سقز و بانه بهزاد رحیمی ۳۴ هزار و ۴۳۹
۱۹۷ قروه و دهگلان پرویز اوسطی ۱۷ هزار و ۱۹۶
۱۹۸ مریوان و سروآباد

 

*استان کرمان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۹ کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی ۱۳۰ هزار و ۱۹۵
۲۰۰ کرمان و راور محمد حسین زاهدی ۹۰هزار و ۷۱۴
۲۰۱ رفسنجان و انار حسین جلالی ۵۳ هزار و ۷۸۸
۲۰۲ زرند و کوهبنان عفت شریعتی کوهبنانی ۴۴ هزار و ۴۵۳
۲۰۳ کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب منصور شکراللهی ۱۰۵ هزار و ۴۱۷
۲۰۴ سیرجان و بردسیر حسن پور بیگلری ۴۸ هزار و ۸۶۴
۲۰۵ جیرفت ذبیح‌الله اعظمی‌ساردویی ۵۳ هزار و ۲۰۲
۲۰۶ بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی ۷۹ هزار و ۳۹۲
۲۰۷ شهر بابک مصطفی رضا حسینی قطب آبادی ۱۳ هزار و ۳۵۰ رای
۲۰۸ بافت، رابر و ارزوئیه صمدالله محمدی ۱۸ هزار و ۲

 

*استان کرمانشاه

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۰۹ کرمانشاه عبدالرضا مصری ۹۵ هزار و ۶۱ رای
۲۱۰ کرمانشاه محمد رشیدی ۵۷ هزار و ۱۷۰
۲۱۱ کرمانشاه سلمان محمدی با ۴۰ هزار و ۱۵۷ رای و ابراهیم عزیزی با ۳۹ هزار و ۴۹۵ دور دوم
۲۱۲ کنگاور، صحنه و هرسین
۲۱۳ اسلام‌آباد غرب مجتبی بخشی‌پور (۱۴.۳۴۹) و نادر نادری (۱۳.۱۲۷) مرحله دوم
۲۱۴ قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب شهریار حیدری ۲۷ هزار و ۸۰۱
۲۱۵ سنقر سید جواد حسینی کیا ۱۰ هزار و ۹۳۵
۲۱۶ پاوه، جوانرود، ثلاث‌باباجانی و روانسر آرش زره‌تن‌لهونی ۳۰ هزار و ۶۱۶

 

*‌استان کهگیلویه‌وبویراحمد

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۱۷ کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده سید محمد موحد ۷۵ هزار و ۸۵۱
۲۱۸ گچساران و باشت
۲۱۹ بویراحمد و دنا مهدی روشنفکر ۶۶ هزار و ۵۹۹

 

*استان گلستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۲۰ گرگان و آق‌قلا رمضانعلی سنگدوینی ۵۳ هزار و ۱۰۰
۲۲۱ گرگان و آق‌قلا غلامرضا منتظری ۴۰ هزار و ۸۹۳
۲۲۲ مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش رضا آریان‌پور ۴۲ هزار و ۹۴۷
۲۲۳ آزادشهر و رامیان غلامعلی کوهساری ۳۸ هزار و ۶۱۵
۲۲۴ گنبد کاووس امامقلیچ شادمهر ۳۱ هزار و ۸۲۶
۲۲۵ علی‌آباد رحمت الله نوروزی ۳۵ هزار و ۹۰۷
۲۲۶ کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان عبدالجلال ایری (۲۱.۲۰۶) و رجب محمدآبادی (۱۴.۹۸۳) مرحله دوم

 

*استان گیلان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۲۷ رشت جبار کوچکی‌نژاد ۵۰ هزار و ۶۲۸
۲۲۸ رشت سید علی آقازاده‌دافساری ۴۷ هزار ۰۵۷
۲۲۹ رشت محمدرضا احمدی ۳۳ هزار و ۹۹۲
۲۳۰ لنگرود پرویز محمدنژاد قاضی‌محله ۲۲ هزار و ۶۳۳
۲۳۱ رودبار مهرداد گودرزوند چگینی ۱۶ هزار و ۱۹۹
۲۳۲ بندر انزلی احمد دنیامالی ۱۶ هزار و ۷۳۵
۲۳۳ صومعه‌سرا
۲۳۴ رودسر و املش محمد صفری ملکیان ۲۵ هزار و ۴۷۴
۲۳۵ تالش و رضوان‌شهر حسن محمدیاری ۳۰ هزار و ۸۲۷
۲۳۶ فومن و شفت خلیل بهروزی‌فر ۴۷ هزار و ۸۵۱
۲۳۷ آستانه اشرفیه محمد علی رمضانی ۱۳ هزار  و ۹۴۸
۲۳۸ لاهیجان رسول فرخی میکال ۱۸ هزار و ۶۲۰
۲۳۹ آستارا غلامرضا مرحبا ۱۴ هزار و ۸۳۴

 

*استان لرستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۴۰ خرم‌آباد و دوره مرتضی محمودوند ۴۳ هزار و ۸۳۴
۲۴۱ خرم‌آباد و دوره مهرداد ویس‌کرمی ۳۸ هزار و ۰۷۷
۲۴۲ بروجرد عباس گودرزی ۴۹ هزار و ۱۷۰
۲۴۳ بروجرد فاطمه مقصودی ۱۷ هزار و ۸۹۱
۲۴۴ الیگودرز محمد خدابخشی ۲۹ هزار و ۳۸۱
۲۴۵ دلفان و سلسله یحیی ابراهیمی ۲۹ هزار و ۴۴۶
۲۴۶ دورود و ازنا حسین گودرزی ۲۸ هزار و ۴۳۰
۲۴۷ پلدختر سید حمیدرضا کاظمی ۲۵ هزار و ۶۸۹
۲۴۸ کوهدشت

 

*استان مازندران

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۴۹ ساری و میاندرود منصورعلی زارعی‌کیاپی ۶۶ هزار و ۲۲۵
۲۵۰ ساری و میاندرود علی بابایی‌کارنامی ۴۲ هزار و ۰۲۶
۲۵۱ قائمشهر، سوادکوه و جویبار کیوان مرادیان ۶۱ هزار و ۹۸۰
۲۵۲ قائمشهر، سوادکوه و جویبار کمال علی پور خنکداری ۵۷ هزار و ۸۲۳
۲۵۳ نوشهر و چالوس محمد علی محسنی بندپی ۲۴ هزار و ۹۲
۲۵۴ نور و محمودآباد ولی الله فرزانه ۳۵ هزار و ۳۴۲
۲۵۵ بهشهر، نکا و گلوگاه غلامرضا شریعتی ۵۷ هزار و ۹۴۵
۲۵۶ بابل غلامرضا شریعتی‌اندراتی ۵۷ هزار و ۹۴۵
۲۵۷ بابل علی کریمی‌فیروزجایی ۵۳ هزار و ۵۶۹
۲۵۸ بابلسر و فریدونکنار علی اصغر باقرزاده ۳۰ هزار و ۴۳۰
۲۵۹ آمل رضا حاجی پور ۵۷ هزار و ۹۵۱
۲۶۰ تنکابن، رامسر و عباس‌آباد سید شمس الدین حسینی ۴۴ هزار و ۹۷۳

 

*استان مرکزی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۶۱ اراک، کمیجان و خنداب علی‌اکبر کریمی ۷۶ هزار ۳۸۷
۲۶۲ اراک، کمیجان و خنداب محمدحسن اصغری ۵۴ هزار و ۹۷۹
۲۶۳ خمین علیرضا نظری ۱۵ هزار و ۱۵۷
۲۶۴ محلات و دلیجان علی رضا سلیمی ۱۰ هزار و ۴۷۱
۲۶۵ تفرش و آشتیان سینا کمال خانی ۱۳ هزار و ۷۵۲
۲۶۶ شازند محمود احمدی بیغش ۲۴ هزار و ۴۵۲
۲۶۷ ساوه و زرندیه محمد سبزی ۲۷ هزار و ۵۴۴

 

*استان هرمزگان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۶۸ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر احمد مرادی ۱۶۷ هزار و ۰۸۴
۲۶۹ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر محمد آشوری‌تازیانی ۹۳ هزار و ۸۴۲
۲۷۰ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر منصور آرامی ۸۷ هزار و ۸۷۰
۲۷۱ بندر لنگه، بستک و پارسیان احمد جباری ۳۰ هزار و ۷۰۲
۲۷۲ میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد حسین رئیسی ۱۰۳ هزار و ۴۷۰

 

*استان همدان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۷۳ همدان و فامنین
۲۷۴ همدان و فامنین
۲۷۵ ملایر احد آزادی خواه ۳۶ هزار و ۴۷۲
۲۷۶ ملایر هادی بیگی نژاد ۲۲ هزار و ۶۲
۲۷۷ بهار و کبودرآهنگ
۲۷۸ رزن و درگزین حسن لطفی ۱۹ هزار و ۸۶۵
۲۷۹ نهاوند علیرضا شهبازی ۱۸ هزار و ۷۵۶
۲۸۰ اسدآباد کیومرث سرمدی واله ۲۶ هزار و ۱۱۱
۲۸۱ تویسرکان محمد مهدی مفتح ۱۶ هزار و ۲۵۸

 

*استان یزد

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۸۲ یزد، اشکذر و ندوشن محمدصالح جوکار ۱۰۵ هزار و ۵۴۹
۲۸۳ اردکان محمدرضا دشتی اردکانی ۱۸ هزار و ۸۴۸
۲۸۴ مهریز و بافق محمدرضا صباغیان ۲۶ هزار ۸۶۵
۲۸۵ تفت و میبد سید جلیل میرمحمدی میبدی ۲۰ هزار و ۲۸۶

 

*اقلیت‌های مذهبی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۸۶ زرتشتیان اسفندیار اختیاری کسنویه‌یزد ۳ هزار و ۴۶۸
۲۸۷ آشوریان و کلدانی همایون سامه‌یح نجف‌آبادی ۱ هزار و ۲۶۱
۲۸۸ ارامنه جنوب روبرت بگلریان ۱ هزار و ۱۵۸
۲۸۹ ارامنه شمال
۲۹۰ کلیمیان

این جداول بر اساس اعلام‌ تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تا ساعت ۹:۰۷ بک شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ بروزرسانی شده و نتایج مندرج در آن قطعی و نهایی است.

دست دو دات آی آر
برچسب ها: