تاریخ: ۱۷:۲۴ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۸
پایان دربی شمال با ۳ بازیکن مصدوم

سه بازیکن نساجی مازندران و سپید رود رشت در جریان دربی شمالی ها هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال کشور به دلیل مصدومیت مجبور به تعویض و ترک زمین بازی شدند.

دیدار هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر فوتبال عصر پنجشنبه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر بین نساجی مازندران و سپیدرود رشت برگزار شد تا دربی شمالی ها برای کسب نتیجه برد حساس تر شود.

خیابانهای منتهی به ورزشگاه از ساعاتی پیش مسدود شد و حدود ۵۰۰ هوادار سپیدرود با حضور در ورزشگاه شهید وطنی به حمایت از تیم خود پرداختند، در مجموع بیش از ۱۳ هزار نفر این مسابقه را از نزدیک تماشا کردند.

در ۱۵ دقیقه ابتدایی نساجی با حمایت هواداران خود تیم برتر بازی بود و یکی دو موقعیت خطرناک هم روی دروازه حریف پدید آورد، این درحالی که پیش از آغاز مسابقه مجتبی ممشلی که در لیست اولیه نساجی حضور داشت دچار مصدومیت شد تا مهرداد عبدی جایگزین وی شود و محمد عباس زاده نیز به دلیل مصدومیت جایش را به مهدی نظری داد.

در نیمه اول، ضربه کاشته امید سینگ و دفع ناقص گلر سپیدورو همراه شد و پس از چند رفت و برگشت مهدی نظری با سر توپ را وارد دروازه رشتی ها کرد.

در نیمه دوم یعقوب کریمی به جای مهرداد بایرامی وارد میدان شد و تیم سپیدرود با ضربه پتالتی توسط محمد غلامی صاحب گل شد، در این نیمه نیز مهدی نظری بازیکن تعویضی نساجی به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف جایش را به رحمان جعفری داد.

گل دوم سپید رود شد توسط میلاد شیخ سلیمانی به ثمر رسید و نساجی مازندران نیز با مهرداد عبدی و یک ضربه زیبای قیچی برگردان صاحب گل دوم شد و در دقایقی پایانی میلاد شیح الاسلامی به دلیل اعتراض به داور از بازی اخراج شد.

پاسخی بگذارید