تاریخ: ۱۴:۵۵ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۱
وقتی بازیکنان بارسلونا به جان یکدیگر می‌افتند!

در جریان بازی شب گذشته دو تیم آبی اناری‌ها و بتیس اتفاق دور از انتظاری رخ داد.

تیم فوتبال بارسلونا شب گذشته در هفته دوازدهم لالیگا اسپانیا در حالی پذیرای رئال بتیس بود که با پیروزی در این دیدار می‌توانست فاصله خود را با دیگر حریفان خود بیشتر کند، اما برخلاف انتظار مقابل میهمان خود شکست خوردند.

آبی آناری‌ها در همان نیمه اول دو گل از حریف خود دریافت کردند تا این نیمه را با شکست به رختکن بروند؛ آنها در نیمه دوم به خود آمدند و حتی نتیجه را به حداقل رساندند اما در پایان ۴-۳ مغلوب شدند. این در حالی بود که بارسا در ترکیب خود لیونل مسی را هم در اختیار داشت.

در همین راستا در پایان بازی که هواداران و به خصوص بازیکنان بارسا از نتیجه بدست آمده ناراحت بودند دو بازیکن این تیم یعنی جرارد پیکه و لوییز سوارز که باتجربه‌های تیم محسوب می‌شوند با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند این کار آنها ناراحتی دیگر هم‌تیمی‌های خود را بیشتر کردند.

جرارد پیکه - لوییز سوارز
جرارد پیکه – لوییز سوارز

دوربین شبکه موویستار پلاس، سوارز را شکار کرده که به هم‌تیمی خود پیکه اعتراض می‌کند و می‌گوید:

 

-

حالا می‌خواهی من را به خاطر یک پاس سرزنش کنی! سر به سر من نگذار!

-

 

جرارد پیکه - لوییز سوارز
جرارد پیکه – لوییز سوارز

پیکه بعد از آن با ویدال وارد صحبت شد و به او گفت که در لحظه ای که موقعیت ایجاد شده بود، هیچ چیزی نشنیده و به همین خاطر موقعیت ایجاد شده از دست رفته است. پیکه به ویدال گفت:

-

اگر تو بگویی من اشتباه کردم قبول دارم ولی به جانم قسم می‌خورم که من هیچ چیزی نشنیدم.

-

 

جرارد پیکه - آرتورو ویدال
جرارد پیکه – آرتورو ویدال

حال شاید درگیری آنها همچنان ادامه داشته باشد و تنها درون زمین نباشد. از طرفی دیگر هم باید دید که باشگاه بارسلونا در این خصوص واکنش نشان خواهد داد یا تنها به یک تذکر اکتفا خواهد کرد.

پاسخی بگذارید