تاریخ: ۱۲:۲۱ :: ۱۳۹۷/۱۲/۰۸
وضعیت فاجعه‌بار لژیونر ایرانی: چهره محبوب برانکو در راه بازگشت

لژیونر ایرانی وضعیت چندان خوبی در فوتبال اروپا ندارد.

شب گذشته، تیم فوتبال ترابزون اسپور ترکیه در حضور ۹۰ دقیقه‌ای مجید حسینی با قبول شکست ۳_۱ مقابل اومرانیه اسپور از جام حذفی ترکیه کنار رفت.

یکی از نکات قابل توجه این دیدار، غیبت امیری به دلیل مصدومیت بود؛ البته امیری درصورت  مساعد بودن شرایط‌اش هم به احتمال زیاد در ترکیب ثابت جایی نداشت.

بازیکن سابق پرسپولیس تهران همانند نفراتی چون فرشاد احمد زاده و صادق محرمی دچار افت شدیدی شده است و با ادامۀ این روند حتی ممکن است پیراهن تیم ملی را هم از دست بدهد.

وحید امیری
وحید امیری

بازیکن خوش ‌اخلاق فوتبال ایران پس از گذشت ۲۳ هفته از سوپر لیگ فوتبال ترکیه تنها ۵۳۱ دقیقه به زمین فرستاده شده است و این بدان معنا است که  یونال کارامان، سرمربی ترابزون اسپور دیگر اعتقاد به این بازیکن ندارد و احتمال خارج شدن او از لیست باشگاه  در پایان فصل به‌شدت افزایش یافته است. حتی این روزها اکثر رسانه‌های ترکیه‌ای نیز از بن‌بست این بازیکن در فوتبال ترکیه  می‌نویسند و قطع همکاری در پایان فصل را حتمی می‌دانند.

آمار بازی‌های امیری در ترابزون اسپور
آمار بازی‌های امیری در ترابزون اسپور

با توجه به محبوبیت بالای امیری در بین هواداران و سرمربی پرسپولیس این احتمال وجود دارد که درصورت پایان همکاری او با ترابزون اسپور ، شاهد حضور دوبارۀ او در جمع سرخ‌پوشان باشیم.

پاسخی بگذارید