تاریخ: ۱۴:۲۴ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
هت‌تریک قهرمانی ایران در مسابقات ارتش‌های جهان

در پایان بیست و چهارمین دوره مسابقات ارتش‌های جهان 2018، مردان تکواندوکار کشورمان با کسب 3 مدال طلا و 1 برنز موفق شدند بر سکوی قهرمانی جهان بایستند.

بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی ارتش‌های جهان ۲۰۱۸ در ۸ وزن و دو گروه مردان و زنان با حضور ۲۵ کشور از روز پنجشنبه- ۸ آذرماه به میزبانی  ریودوژانیرو برزیل آغاز و بامداد امروز به پایان رسید. مردان تکواندوکار کشورمان با کسب ۳ مدال طلا و یک مدال برنز موفق شدند برای سومین دوره متوالی عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را به نام خود ثبت نمایند.

تیم روسیه با ۲ مدال طلا، یک نقره و سه برنز نایب قهرمان شد؛ چین با یک مدال طلا، ۳ نقره و یک برنز بر سکوی سومی ایستاد و مراکش با یک طلا و یک برنز عنوان چهارمی را کسب کرد. حمیدرضا صدری، محمد کاظمی، هادی تیران‌ولی‌پور، امیرمحمد بخشی، رامین حسین‌قلی زاده، عرفان ناظمی، عرفان حیدری و محمدرضا اینانلو ترکیب تیم کشورمان را تشکیل داده بودند که صدری، کاظمی و بخشی بر سکوی قهرمانی ایستادند و هادی تیران ولی پور نیز مدال برنز را کسب کرد.

همچنین محمدرضا زوار عنوان بهترین مربی این دوره از رقابت ها را کسب کرد و حمیدرضا صدری نیز عنوان فنی ترین بازیکن را به خود اختصاص داد. هدایت این تیم برعهده محمدرضا زوار به عنوان سرمربی و علی نعیمی و جلال چروکی به عنوان مربی می‌باشد. علی خلیلی نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.  افتخارآفرینان کشورمان ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه – ۱۴ آذرماه از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وارد ایران می شود.

پاسخی بگذارید