حسین‌خانی:
تاریخ: ۱۱:۰۶ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
مشکل کشتی خادم نبود که با رفتنش نتیجه بگیریم

دارنده مدال برنز جهان در سال ۲۰۱۶ گفت: مشکل کشتی آقا رسول نبود که با رفتنش بگوییم حالا تیم نتیجه می‌گیرد، کشتی پول می‌خواهد، بدون پول و بودجه نتیجه نخواهیم گرفت.

مصطفی حسین‌خانی در مورد همراهی بیمه رازی در لیگ جهانی آزاد اظهار داشت: سه کشتی برای این تیم گرفتم، مبارزه با حسین الیاسی که در تیم ستارگان ساری بود، مبارزه خوبی بود. من برای شرکت در این رقابت‌ها کلا ۱۰ روز تمرین کردم و از شرایط آرمانی دور بودم. بعد از جهانی دیگر هیچ تمرینی نداشتم و مجبور بودم با توجه به قراردادم، با همین میزان آمادگی روی تشک بروم.

وی در مورد احتمال حضورش در جام تختی تاکید کرد: هنوز معلوم نیست در جام تختی کشتی می‌گیرم یا نه، من همیشه نسبت به آینده امیدوار هستم اما چیزی که هست باید واقعیت‌ها را قبول کنیم. کشتی سرمایه‌گذاری می‌خواهد. آمریکایی‌ها را نگاه کنید چطور روی تیم‌های نوجوانان و جوانان‌شان کار کردند و حالا اینطور نتیجه می‌گیرند و مدعی قهرمانی جهان هستند. پشتوانه‌سازی هزینه دارد، بدون این کار نتیجه نمی‌شود گرفت. ما در ایران تا آخرین روز نمی‌دانیم تیم‌مان اصلا می‌تواند به مسابقات جهانی برود یا نه، نتیجه گرفتن با این شرایط با هیچ عقل و منطقی جور درنمی‌آید.

ملی‌پوش وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد با اشاره به تغییر و تحولات صورت گرفته در کادرفنی تیم ملی خاطرنشان کرد: مشکل کشتی آقا رسول نبود که با رفتنش بگوییم حالا کشتی نتیجه می‌گیرد. کشتی پول می‌خواهد، بدون پول و بودجه نتیجه نمی‌گیریم، حالا هر کسی در رأس فدراسیون یا کادرفنی تیم ملی باشد. شما ببینید حریفان ما چطور در کشتی سرمایه‌گذاری می‌کنند. ما می‌خواهیم مُفتی صاحب همه چیز بشویم که این امکان ندارد.

پاسخی بگذارید