رزمایش غیرمترقبه نزاجا برگزار شد
تاریخ: ۹:۳۲ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
فرمانده کل ارتش: نیروی زمینی از نظر سرعت عمل، تحرک و هجوم به اهداف تعیین شده، نمره بسیار خوبی گرفت

فرمانده کل ارتش با اشاره به برگزاری رزمایش غیرمترقبه نزاجا گفت: خوشبختانه از نظر سرعت عمل، تحرک و هجوم به اهداف تعیین شده، نیروی زمینی ارتش نمره بسیار خوبی را تا الان دریافت کرده است که باعث امیدواری است.

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در حاشیه برگزاری رزمایش غیرمترقبه نیروی زمینی ارتش که از صبح امروز چهارشنبه ۱۷ مهر در ارومیه برگزار شد، اظهار کرد: بعد از تغییر ساختار نیروی زمینی ارتش طی دو سه سال گذشته، لازم بود که ما در یک شرایط غیرمترقبه و بدون پیش بینی قبلی یک آزمونی از نیروی زمینی بگیریم و ببینیم که این نیرو در چه حدی از آمادگی قرار دارد.

وی افزود: در جریان رزمایش امروز، یگان‌های نیروی زمینی ارتش با سرعت وارد منطقه‌ای که برای آن‌ها تعیین کرده بودیم شدند و توانستند به صورت موفقیت‌آمیز ماموریت‌های خود را انجام دهند.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: خوشبختانه از نظر سرعت عمل، تحرک و هجوم به اهداف تعیین شده، نیروی زمینی ارتش نمره بسیار خوبی را تا الان دریافت کرده است که باعث امیدواری است.

سرلشکر موسوی گفت: من فکر می‌کنم ما موفقیت کاملی را در زمینه تغییر ماهیت نیروی زمینی ارتش که مبتنی بر خواست ستاد کل نیرو‌های مسلح بود به دست آورده‌ایم.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید