گروه: : / . / فرهنگی
تاریخ: ۱۲:۱۹ :: ۱۳۹۷/۱۱/۲۶
سکوت سلبریتی‌ها درپی شهادت ۲۷ تن از کارکنان سپاه

سلبریتی‌هایی که برای تروریست‌ها اشک تمساح می‌ریختند حالا در برابر حمله‌ی انتحاری تروریست‌ها و شهادت ۲۷ تن از هموطنانشان سکوت کرده اند.

شب گذشته قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از حمله انتحاری تروریست‌های تکفیری به یک اتوبوس کارکنان سپاه در جاده خاش ـ. زاهدان خبر داد. در این حمله انتحاری که با استفاده از یک دستگاه خودرو مملو از مواد منفجره در مجاورت اتوبوس حامل یکی از یگان‌های قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه صورت گرفت، ۲۷ تن از حافظان مرز‌های میهن اسلامی ایران به درجه‌ی رفیع شهادت نائل و تعدادی نیز زخمی شدند. پس از این حادثه گروهگ تروریستی جیش الظلم مسئولیت این حمله انتحاری را در سیستان و بلوچستان برعهده گرفت.

اما قسمت تلخ‌تر ماجرا آنجایی بود که برخی سلبریتی‌هایی که بار‌ها برای آزادی زندان سیاسی، قاتلین، منافقین و تروریست‌ها اشک تمساح می‌ریختند و در فضای مجازی برای آن‌ها هشتگ به راه می‌انداختند در برابر شهادت ۲۷ تن از هموطنانشان که برای امنیت خودشان از مرز‌های کشور پاسداری می‌کردند، در سکوتی خفت بار به سر می‌برند و حتی از انتشار پیام تسلیتی در صفحات مجازیشان برای خانواده‌های داغدار این حادثه تروریستی امتناع می‌کنند. پیش از این نیز بار‌ها شاهد سکوت سلبریتی‌های در برابر جنایات‌های تروریست‌ها و منافقین بوده ایم.

پاسخی بگذارید