سخنگوی سپاه:
تاریخ: ۱۰:۲۷ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
دشمن سعی دارد حکومت پهلوی را پیشرو معرفی کند

سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:: دشمن با بهره گیری از رسانه های نوین و شکاف نسلی پیش آمده در کشور تلاش دارد تا حکومت پهلوی را پیشرو معرفی کند.

سردار رمضان شریف دوشنبه شب در یادواره شهدا در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) بادرود، راه برون رفت از مشکلات معیشتی کنونی کشور را اعتقاد عمیق به اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: امروز استحکام جمهوری اسلامی که با خون شهیدان تضمین شده، با این تهدیدهای دشمنان از بین نخواهد رفت.
وی یادآورشد که گردنه های بسیار سختی پشت سر گذاشته شده و امروز با هدایت های رهبری فرزانه انقلاب به بهترین شکل ممکن توانایی دفاع از مردم و جغرافیای ایران، حامیان انقلاب اسلامی و منابع خود را داریم.
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران به تحریم های جدید آمریکا علیه کشورمان اشاره کرد و خطاب به جوانان گفت: هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد و مردم با قدرت از گردنه تحریم های اقتصادی خواهند گذشت؛ همچنان که با همین تحریم ها به اوج قدرت نظامی رسیدیم، با تکیه بر تدبیر می توانیم وضعیت معیشت، اشتغال و اقتصاد را هم مورد رسیدگی قرار دهیم.
وی به تصویرسازی نادرست رسانه های دشمن از کشورمان اشاره کرد و ادامه داد که باید به اقتصاد مقاومتی باوری عمیق داشته باشیم تا مشکلات معیشتی را پشت سر بگذاریم.
سردار شریف تاکید کرد که جمهوری اسلامی در حوزه‌های گوناگون همچون علوم جدید پیشرفت خوبی داشته و در برخی رشته ها با قدرت‌های بزرگ قابل مقایسه است؛ چنان که در زمان لغو واردات بنزین به خودکفایی رسیدیم، این بار هم خواهیم رسید.
وی ادامه داد: تشییع پیکر پاک شهدا بر دوش مردم اصفهان در آبان ۱۳۶۱ نشان می دهد که این ملت گردنه های سخت تری پشت سر گذاشته و امروز تهدیدهای دونالد ترامپ بر ما اثری ندارد.
سخنگوی سپاه پاسداران به گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب و جمعیت افزون بر ۸۰ میلیون نفری کشور اشاره کرد و گفت: نزدیک به ۵۰ تا ۶۰ درصد جوانان ایرانی امروز دوران پیروزی انقلاب اسلامی را ندیدند و هدف از برگزاری یادواره ها، مرور دوباره از خودگذشتگی ها، رساندن پیام شهدا و ترسیم ادامه مسیر آنها است.
وی تصریح کرد: دشمن با بهره گیری از رسانه های نوین و شکاف نسلی پیش آمده در کشور تلاش دارد تا حکومت پهلوی را پیشرو معرفی کند اما جمهوری اسلامی با این پیشرفت ها، استقلال و کارآمدی غیرقابل انکار همچنان به عنوان کشوری فاقد کارآمدی لازم معرفی شود.
شریف به تقدیم افزون بر ۲۰۰ هزار شهید در دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی افزود: ایران پیشتر در حوزه های گوناگون مانند عربستان کنونی در نفوذ آمریکا بود اما با توجه به تلاش های امام راحل برای انقلاب اسلامی، امروز دوست و دشمن به بزرگی آن معترف هستند.
وی ادامه داد: ایمان به خداوند متعال، روحیه بالای رزمندگان، رهبری درست و اهمیت رضایت امام راحل برای رزمندگان از علت های پیروزی برابر دشمنان بود و امروز پیاده روی اربعین زائران کربلا با مجاهدت و رشادت بسیجیان ممکن شده است.

پاسخی بگذارید