تاریخ: ۱۸:۱۷ :: ۱۳۹۸/۰۵/۱۵
حقیقتی که جواد خیابانی درباره عادل فردوسی پور فاش کرد ؛ اخراجی در کار نبود

جواد خیابانی از بازگشت عادل فردوسی پور به گزارش فوتبال های صداوسیما خبر داد.

چند ماهی از توقف پخش برنامه نود در شبکه سه صداوسیما می‌گذرد و بعد از آن نیز عادل فردوسی پور با وجود آنکه کارمند رسمی این سازمان است ، با غیبت در صدا و سیما حاضر به گزارش هیچ‌کدام از مسابقات مهم فوتبالی در ایران و جهان نشده است تا برخلاف آنچه تصمیم خود او بوده ، برداشت عموم مردم این باشد که او از صدا و سیما اخراج شده است.

اما حالا با مصاحبه جدید جواد خیابانی مشخص می شود که مردم در این مدت اشتباه متوجه شده بوده اند ، همانطور که بارها مسئولان صداوسیما اعلام کرده اند ، اخراجی برای عادل در کار نبوده و این تنها تصمیم عادل فردوسی پور بوده که به سمت تهیه برنامه جدید یا گزارش بازی ها ( به جز چند مورد همچون مصاحبه با ژاوی و فعالیت به عنوان تهیه کننده و نریتور در برنامه فوتبال ۱۲۰ ) نمی رفته است !

اما حالا جواد خیابانی خبر مهمی برای علاقه مندان به فوتبال و عادل فردوسی پور دارد. این گزارشگر سرشناس در بخشی از مصاحبه خود گفت:

عادل فردوسی پور به تلویزیون بر می گردد.

خیابانی در ادامه نیز گفت:

عادل کاپیتان خوب تیم ماست. حتی من وقتی می خواستم بازی ایران و اسپانیا را در جام جهانی گزارش کنم از او پرسیدم که چه کار انجام دهم تا گزارش بهتر شود. حالا هم با فردوسی‌ پور ارتباط دارم و از احوال هم با خبر هستیم.

وی با طرح خبر بازگشت عادل به تلویزیون گفت:

در آخر به مردم ایران می گویم که عادل دارد به تلویزیون برمی گردد. با شروع لیگ برتر شاهد گزارش عادل در تلویزیون خواهیم بود. برخی اختلاف نظرها بوده است که با توجه به روند موجود حل شده .من خودم هم با او صحبت کرده‌ام و از صحت ماجرا خبر دارم. همچنین دیگر دوستان من در صدا و سیما نیز این خبر را داده اند. فردوسی پور باید باشد، همه می‌دانند که من اهل مبالغه نیستم ولی این را می گویم که اگر عادل نباشد، نمی‌شود و یک چیز کم است.

پاسخی بگذارید