تاریخ: ۱۱:۴۴ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۶
بضاعت مالی‌مان کم است اما در لیگ جهانی روی سکو می‌رویم

سرمربی تیم کشتی ستارگان ساری گفت: هرچند بضاعت مالی ما به‌اندازه‌ای نیست که بتوانیم مثل بیمه رازی با قدرت در مسابقات باشگاه‌های جهان شرکت کنیم، اما روی سکو خواهیم رفت.

در مورد حضور تیمش در لیگ جهانی آزاد اظهار داشت: هنوز تیم‌مان تکمیل نشده است. بضاعت مالی ما به‌اندازه‌ای نیست که بتوانیم مثل بیمه رازی با قدرت در مسابقات باشگاه‌های جهان شرکت کنیم. برند تجاری و تبلیغاتی‌ کنارمان نداریم و طبیعتاً با کمک‌های مردمی تیم ستارگان شهر ساری را همچون چهار پنج سال گذشته که در لیگ برتر و لیگ جهانی حضور داشتیم، در این مسابقات شرکت خواهیم داد، در این وضعیت نمی‌توانیم با کشتی‌گیر خارجی قرارداد ببندیم.

وی ادامه داد: هرچند سعدالله‌یف برای حضور در لیگ جهانی خواستار رقم بسیار بالایی شده بود، اما با توجه به خاطرات خوبی که از ساری داشت، حاضر بود با رقم کمتر به ایران بیاید. متأسفانه شرایط مالی ما به‌گونه‌ای نیست که این رقم را هم تأمین کنیم.

قربانی در مورد اینکه چرا تیمش در لیگ برتر توانست از سعدالله‌یف و رسول گاژی ماگمادوف استفاده کند، تصریح کرد: آن زمان به‌لحاظ مالی شرایطی داشتیم که می‌توانستیم از کشتی‌گیر خارجی استفاده کنیم و حامی مالی کنارمان بود، اما با توجه به شرایط اقتصادی بدی که وجود دارد، اکثر اسپانسرها دیگر حاضر نیستند به‌خاطر تبلیغات بیایند و در لیگ کشتی سرمایه‌گذاری کنند، آنها می‌گویند همین که بتوانند به حیات‌شان ادامه دهند کافی است و هزینه‌ای برای تبلیغات ندارند. اگر می‌بینید تیمی مثل بیمه رازی فعلاً شرایط خوبی دارد، صرفاً به‌دلیل علاقه شدید مدیرعامل بیمه زاری به کشتی است که عاشقانه همچنان پای این رشته ورزشی ایستاده است.

این مربی مازندرانی که تیمش سال گذشته در رده سوم لیگ جهانی قرار گرفت، در مورد نتایجی که نماینده ساری تاکنون در این رقابت‌ها به‌دست آورده‌ است، تأکید کرد: این چهارمین سال متوالی است که می‌خواهیم در لیگ جهانی شرکت کنیم. دو سال ابتدایی در رده پنجم قرار گرفتیم و سال گذشته هم بعد اینکه بیمه رازی را شکست دادیم، روی سکوی سومی قرار گرفتیم. امسال صددرصد روی سکو خواهیم بود. بیمه رازی که با تمام ستاره‌های ایرانی و جهانی‌اش به قهرمانی فکر می‌کند، اما ما هم تلاش می‌کنیم که روی سکو باشیم.

پاسخی بگذارید