جهانگیری
باید با مردم صادقانه صحبت شود

معاون اول رئیس جمهور گفت: باید با مردم صادقانه صحبت شود و شرایط کشور باید به مردم تبیین شود البته این بدان معنی نیست که مردم را نگران کنیم ولی نباید هیچ موضوعی از مردم پنهان بماند.

اسحاق جهانگیری امروز در مراسم تکریم شریعتمداری  و معارفه رحمانی وزیر جدید صنعت گفت: آخرین پرده نمایش آقای ترامپ  و همکارانش در آمریکا دیشب به صحنه نمایش آمد و اینکه شرایط کشور به چه سمتی پیش خواهد رفت . حتما شرایط مهم است و باید با دقت تصمیم گرفت و عمل کرد.

بیشتر بخوانید:

دست رد جهرمی به پیشنهاد وزارت صنعت +سند

وی با تاکید بر اینکه در این دوره آنچه به نظر من مهم است این است که باید با مردم صادقانه صحبت شود، بیان داشت: عبور از شرایط سخت پیش رو جز با همراهی و مشارک مردم امکان پذیر نیست و از این باب که ما نیاز به مشارک و همراهی مردم داریم و از این باب که مردم صاحب اصلی کشور هستند باید صادقانه با مردم صبحت شود و شرایط کشور باید به مردم تبیین شود البته این بدان معنی نیست که مردم را نگران کنیم ولی نباید هیچ موضوعی از مردم پنهان بماند.

جهانگیری اظهار داشت: ما روزهای سخت بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و در روزهای جنگ حتی تهران هم موشک باران می شد و شهرها و مراکز تجمعی  ما با موشک مورد هدف قرار می گرفت. آنچه که مهم است مردم باید ببینند مسئولین آنها صادقانه برای عبور از مشکلات تلاش می کنند و اگر همین یک مطلب را بتوانیم به مردم نشان دهیم که مسئولین کشور به فکر عبور از مشکلات هستند و آنچه خداوند استعداد و توانایی کار به آنها  داده به کار می گیرند بنابراین حتما در این شرایط مردم به میدان می آیند و از هیچ فداکاری برای عبور از شرایط دریغ نمی کنند.

پاسخی بگذارید