تاریخ: ۱۱:۳۳ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
بازتاب پیروزی ایران برابر عنابی‌ها در رسانه‌های قطری + عکس

پیروزی ایران برابر قطر در آخرین نبرد تدارکاتی پیش از آغاز جام ملت‌های آسیا بازتاب‌هایی در روزنامه‌های این کشور داشت.

تیم ملی فوتبال کشورمان شب گذشته (دوشنبه) در ورزشگاه خلیفه شهر دوحه با نتیجه ۲ بر یک از سد قطر گذشت. گل‌های ایران را مهدی طارمی (۱۷) و سردار آزمون (۴۶) به ثمر رساندند و تک گل قطر را حسن الهیدوس (۴۲ – پنالتی) وارد دروازه ایران کرد.

روزنامه الوطن قطر در نسخه امروز خود در مطلبی با عنوان «آزمایش قوی» نوشت: بازی که تجربه بسیار قوی برای قطر بود را واگذار کردیم. بازی در نیمه نخست با تساوی یک – یک پایان یافت اما در نیمه‌دوم سردار آزمون زننده گل دوم ایران بود. این بازی آزمایش قوی برای هر ۲ تیم قطر و ایران  در مسیر آماده‌سازی جام ملت‌های آسیا بود.

روزنامه العرب قطر نیز نوشت: قطر تجربه خوب بازی با ایران را در نهایت با شکست به پایان رساند. قطر در ۲ بازی اخیر تدارکاتی برابر الجزایر و ایران توان زیادی را به کار برد و انتظار می‌رود با استراحت یک روزه مواجه شوند.

روزنامه الرایه قطر نیز تیتر شکست عنابی‌ها در تجربه بازی با ایران می‌نویسد: این بازی یک تجربه بسیار قوی برای قطر در آخرین مرحله آماده‌سازی جام ملت‌های آسیا بود که با شکست پایان یافت. در این بازی بازیکنان قطر به خوبی جنگیدند و فیلیکس سانچس، سرمربی اسپانیایی چهره اصلی تیمش را برای نخستین نبرد آسیایی برابر لبنان شناخته است.

پاسخی بگذارید