تاریخ: ۱۳:۲۱ :: ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
اولتیماتوم باشگاه سپیدرود به سازمان لیگ فوتبال ایران

باشگاه سپیدرود تا پیش از بازی خانگی بعدی خواهان دریافت مطالباتش از سازمان لیگ شد.

 باشگاه سپیدرود رشت پیش از بازی خانگی مقابل ماشین‌سازی تبریز با انتشار نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران خواهان پرداخت معوقات این باشگاه از محل درآمد تبلیغات محیطی مسابقات خانگی شد و اعلام کرد که اگر این مطالبات تا پیش از بازی با ماشین‌سازی پرداخت نشوند از قرار دادن تابلوهای تبلیغات محیطی دور زمین جلوگیری به عمل خواهد آورد.

در حالی که باشگاه سپیدرود روی این تصمیم خود اصرار داشت و شخص علی کریمی نیز تاکید زیادی بر اجرای آن داشت و حتی تا صبح روز بازی نیز انجام تبلیغات محیطی برای این مسابقه در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته بود اما در نهایت با وساطت هیأت فوتبال استان گیلان و سازمان لیگ فوتبال ایران این اتفاق نیفتاد و صادق درودگر مدیر کمیته بازاریابی سازمان لیگ به رشت سفر کرد تا برای حل این مشکل شخصا حضور داشته باشد و به این ترتیب در نهایت این بازی نیز با تبلیغات محیطی برگزار شد.

با این حال باشگاه سپیدرود تا پیش از بازی خانگی بعدی مقابل استقلال خوزستان به سازمان لیگ فوتبال ایران فرصت داده تا مطالبات این باشگاه را پرداخت کند در همین راستا هیأت فوتبال استان گیلان نیز نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال ایران ارسال کرده و در آن خواهان پرداخت مطالبات باشگاه محبوب شهر رشت طی ۱۰ روز آینده شده است.

گفته می‌شود باشگاه سپیدرود تاکنون تنها ۳۰۰ میلیون تومان از تبلیغات محیطی دریافت کرده و قرار است در حدود نیمی از مطالبات باقی مانده این باشگاه تا پیش از بازی بعدی خانگی قرمزهای رشت به این باشگاه پرداخت شود. در غیر این صورت باشگاه سپیدرود از قرار دادن تبلیغات محیطی در بازی مقابل استقلال خوزستان به طور حتم جلوگیری خواهد کرد و به این ترتیب شرکت پیمانکار این تبلیغات می‌تواند از سازمان لیگ خسارت بگیرد.

پاسخی بگذارید