سلاطین خالکوبی
تاریخ: ۹:۳۵ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
امید اصلی تراکتور برای گلزنی

بازیکنان خارجی تراکتور سازی امید های اصلی گلزنی این تیم در رقابت های این هفته لیگ برتر به حساب می آیند

تراکتورسازی برای اینکه بتواند جایگاه پرسپولیس را در رده سوم جدول رده بندی در اختیار بگیرد، نیاز به پیروزی مقابل پیکان دارد. سرخپوشان فوتبال تبریز در حالی روز جمعه با پیکان دیدار می‌کنند که کار سختی در تهران خواهند داشت. پیکان و تراکتورسازی در جدول هردو ۱۶ امتیازی هستند و بی تردید هردو تیم به دنبال پیروزی در این مسابقه هستند.
تراکتورسازی برای باز کردن دروازه‌پیکان در این مسابقه نیز امید اصلی اش به آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی اش است‌. این بازیکن باسابقه تاکنون در لیگ برتر ۸ گل به ثمر رسانده و امیدوار است تعداد گلهای زده اش را افزایش دهد. از این رو لی اروین دیگر مهاجم خارجی تراکتورسازی نیز با گل زیبایی که مقابل سپیدرود به ثمر رساند، نشان داد شم گلزنی بالایی دارد و در مواقع حساس می تواند باری از روی دوش تیمش بردارد.
این دو مهاجم خارجی که هردو با خالکوبی های پرتعدادشان در تراکتورسازی شناخته می‌شوند حالا امید اصلی محمد تقوی و همکارانش هستند تا دروازه پیکان را باز کنند و زمینه ساز پیروزی تیم خود شوند. اروین و استوکس معمولا کمتر باهم به صورت همزمان در ترکیب تراکتور بوده‌اند اما آمادگی بدنی بالای آنها امیدها را برای گلزنی شان بیشتر کرده است.
دیدار پیکان و تراکتورسازی ساعت ۱۶:۴۰ روز جمعه در ورزشگاه شهدای شهرقدس برگزار می‌شود.

برچسب ها:

پاسخی بگذارید