تاریخ: ۱۴:۰۰ :: ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
اعتراض فدراسیون فوتبال به «ستاره‌ساز» تلویزیون

«ستاره‌ساز» با محوریت شناسایی ستاره‌های فوتبال در مناطق دورافتاده تولید می‌شود اما فدراسیون فوتبال اعتقاد دارد این برنامه غیرقانونی و فاقد اعتبار است.

چند صباحی است تلویزیون به سراغ تولید برنامه‌های استعدادیابی رفته است؛ یکی از این برنامه‌ها با حضور چهره‌های سرشناس فوتبال ایران همچون فیروز کریمی و خداداد عزیزی به موضوع برنامه ورزشی می‌پردازد. اولین بار است چنین برنامه‌ای با محوریت شناسایی ستاره‌های فوتبال ایران در قالب برنامه ورزشی روی آنتن می‌رود.

شنیده‌ها حاکی از آن است که این چهره‌ها با حضور در مناطق دورافتاده و روستاها، ستاره‌های تازه‌ای برای آینده فوتبال ایران کشف و آن‌ها را در مسیر پیشرفت قرار دهند. امروز فدراسیون فوتبال ایران نامه رسمی منتشر کرده و به ساخت «ستاره‌ساز» اعتراض کرده است.

فدراسیون فوتبال در این نامه که در فضای مجازی منتشر شده، نوشت: “طبق گزارش‌های واصله اخیراً در سیمای جمهوری اسلامی ایران و برخی خبرگزاری‌های رسمی داخلی تبلیغاتی مبنی بر ساخت و پخش قریب الوقوع برنامه‌های تلویزیونی در حوزه استعدادیابی و فوتبال پایه به نمایش درآمده است که متأسفانه این فدراسیون هیچگونه اطلاعی از نحوه فعالیت و جزئیات برنامه‌های مذکور ندارد. بازیکنان و خانواده‌ها هوشیار باشند هر برنامه‌ای که از صدا و سیما پخش می‌شود  به معنای درستی آن نیست، مانند موسسات مالی که خود صدا وسیما  تبلیغ می‌کرد اما بعد از یک مدت مشخص شد کلاهبرداری هدف آنها بوده است”.

پاسخی بگذارید