تاریخ: ۱۰:۵۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
اسکیت‌بازان ایران خوش درخشیدند

رقابت های اسکیت بین المللی جام مارشال بمناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به میزبانی استان البرز با شایستگی و درخشش ورزشکاران کشورمان همراه شد.

این رقابت ها از چهاردهم تا شانزدهم آذرماه با شرکت ۲۵۰ ورزشکار زن و مرد از هفت کشور ایران، روسیه، لهستان، فرانسه، اسپانیا، افغانستان و اتریش در ورزشگاه انقلاب اسلامی کرج جریان داشت و جمعه شب به کار خود پایان داد.

در این مسابقات ورزشکاران در بخش بانوان و آقایان در رده سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال در رشته فری استایل شامل بخش های کلاسیک، بتل و اسپید اسلالوم به رقابت پرداختند که ورزشکاران ایرانی بیشترین مدال ها را به خود اختصاص دادند.

در بخش اسپید اسلالوم دختران زیر ۱۶ سال «رومینا سرلک»، «مژده شعبانی »و «ترانه احمدی» از ایران به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

دختران بالای ۱۶ سال، «لعیا عربی»، «زهرا باقرزاده » و «مینا عابدینی» هر سه از ایران سکوهای قهرمانی روی سکوهای قهرمانی قرار گرفتند.

در بخش پسران زیر ۱۶ سال «محمد امین عباسیان»، «سبحان خسروانی» و« سجاد خسروانی» به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

پسران بالای ۱۶ سال نیز «رضا لسانی» از ایران، «پدرام رنجبر» از اتریش و «امیر محمد سواری» از ایران توانستند به ترتیب مقام های برتر را به دست آورند.

در بخش بتل پسران زیر ۱۶ سال «رمی منارد» از فرانسه، «دانیال نوری» افغانستان و «امیررضا ثابتی» از ایران توانستند، مقام های اول تا سوم را کسب کنند.

همچنین در بتل پسران بالای ۱۶ سال «امیر رضا فلاح» از ایران، «کارلوس نلسون» از اسپانیا و «نوید ارمند» از ایران بر سکوهای اول تا سوم رقابت های اسکیت بین المللی ایستادند.

در بخش بتل دختران زیر ۱۶ سال «سوفیا» از روسیه، «زوفیا» از لهستان و «فاطمه توکلی» از ایران به ترتیب مقام های برتر را کسب کردند.

همچنین در بخش دختران بالای ۱۶ سال «کلودیا» از لهستان، «زهره کتابچی» و «صبا تاج فر» هر ۲ از ایران به ترتیب مقام های اول تا سوم این دوره از رقابت ها را از آن خود کردند.

در بخش کلاسیک زیر ۱۶ سال دختران،«سوفیا» از روسیه و «زوفیا» از لهستان به ترتیب اول و دوم شدند و «فاطمه توکلی» و «عسل صادقی» از ایران مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.

همچنین در بخش بالای ۱۶ سال دختران «کلودیا» از لهستان،«فاطمه مراحم» و« صبا تاج فر» از ایران به ترتیب مقام های برتر را از آن خود کردند.

در بخش کلاسیک پسران زیر ۱۶ سال «رمی منارد »از فرانسه ،«دانیال نوری» از افغانستان و «علیرضا شیر بخت حقیقی» از ایران توانستند سکوهای برتر را فتح کنند.

در بخش پسران بالای ۱۶ سال نیز «کارلوس نلسون کارو » از اسپانیا، «امیر آزاد فلاح» و« امیر حسین هاشمی »از ایران به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

رقابت‌های بین‌المللی اسکیت فری استایل (جام مارشال) بمناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سالن نشاط مجموعه ورزشی انقلاب استان البرز برگزار شد.

پاسخی بگذارید